Nejprudší sjezdovka v Zillertalu má sklon 78 procent, je výzvou i pro otrlé lyžaře

Foto: Shutterstock
Rakousko - přijeďte a ožijte, logo, spolupráce Článek připraven ve spolupráci
6. 11. 2019 17:30
Rakouský Zillertal je od Prahy pět hodin autem a nabízí pět stovek kilometrů sjezdovek, volný terén pro snowboardisty i adrenalinové trasy ve čtyřech areálech. Podívejte se, kam tu vyrazit s dětmi, kde si užít snowparky i adrenalin na sjezdovce s prudším rozjezdem než na skokanském můstku.

Lyžařská oblast Zillertal v ledovcové části rakouských Alp se sestává z celkem čtyř areálů - Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch, Zillertal Arena, Mayrhofner Bergbahnen, Ski- & Gletscherwelt Zillertal 3000.

Ty tvoří dohromady 535 kilometrů sjezdovek všech úrovní, s nejvyšším bodem ve výšce 3350 metrů nad mořem. Do skiareálů v celém Zillertalském údolí navíc stačí jeden skipas. Podívejte se, co by vám zde během dovolené nemělo uniknout. 

 

Právě se děje

před 7 minutami

Zimola bude v krajských volbách kandidovat v dresu ČSSD, uvedl Hamáček. Jeho projekt Změna 2020 není konkurencí, ale platformou k přilákání osobností.

Zdroj: ČTK
před 37 minutami

MF chce zrušit povinnost podvojného účetnictví pro podnikatele

Fyzické osoby, které jsou v obchodním rejstříku vedeny jako podnikatelé, již zřejmě nebudou muset v budoucnu vést podvojné účetnictví při překročení hranice 25 milionů korun ročního obratu. Vyplývá to z návrhu věcného záměru nového zákona o účetnictví, který předložilo ministerstvo financí do mezirezortního připomínkového řízení. 

MF dále navrhuje rozšíření použití mezinárodních účetních standardů při sestavování účetní závěrky bankami, vybranými finančními institucemi a pojišťovnami. Ty přitom již dnes dohledovým orgánům informace v mezinárodních účetních standardech dodávají. Zároveň chce MF navrhnout, aby firmy, které využívají mezinárodní účetní standardy a využijí je i pro stanovení základu daně z příjmu, měly nižší administrativní zátěž. Zákon by měl dále zpřehlednit zákonné požadavky na inventarizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy