reklama
 
 

Zpěvačka Sinead O'Connor se už nepohřešuje, policie oznámila, že je v bezpečí

Aktualizováno 16. 5. 2016 22:05
Chicagská policie v pondělí pátrala na předměstí Wilmette po irské zpěvačce Sinead O'Connor, která se nevrátila z nedělní vyjížďky na kole. Po několika hodinách mluvčí policie oznámil, že její místo pobytu je známo a je v bezpečí.

Chicago - Pohřešovaná zpěvačka Sinéad O'Connor byla v pondělí několik hodin po vyhlášení pátrání objevena a je v bezpečí. Oznámila to policie v Chicagu, kde si irská hudebnice v neděli brzy ráno vyjela na kole a od té doby byla nezvěstná. Umělkyně si získala proslulost koncem 80. let, svět zaujala hlavně písní Nothing Compares 2 U.

Mluvčí policie v chicagské předměstské čtvrtí Wilmette Eric Peterson podle agentury AP oznámil, že je již známo místo jejího pobytu a není v nebezpečí. Žádné podrobnosti policie nezveřejnila. Za jakým účelem se Sinéad O'Connor ve Wilmette zdržovala, není známo.

Pátrání bylo vyhlášeno v pondělí ráno místního času, kdy se na policii obrátil člověk tvrdící, že se zpěvačka nevrátila z nedělní cyklistické projížďky.

Autorem písně Nothing Compares 2U je nedávno zemřelý americký zpěvák a multiinstrumentalista Prince. Sinead O'Connor počátkem května z odpovědnosti za jeho smrt obvinila amerického herce a baviče Arsenia Halla, který podle ní Prince přivedl k drogám. Hall podal na zpěvačku žalobu a žádá pět milionů dolarů.

Sinead O'Connor trpí bipolární afektivní poruchou, kterou lékaři diagnostikovali před víc než deseti lety. O svých psychických problémech několikrát veřejně hovořila. V roce 2007 řekla v talkshow moderátorce Oprah Winfreyové, že před stanovením diagnózy bojovala s myšlenkami na sebevraždu a pronásledovaly ji děsy. Díky léčbě prý sice našla větší vyrovnanost, nemoc ale nezmizela.

autoři: Reuters, ČTK | 16. 5. 2016 19:10

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama