Zemřel dvojník Justina Biebera. Za plastiky utratil miliony

jaz
27. 8. 2015 13:06
Američan, který se proslavil množstvím plastických operací a posedlostí kanadskou popovou hvězdou, byl nalezen mrtvý v motelovém pokoji. Příčina jeho smrti není zatím známa.
Foto: YouTube

Los Angeles – Tobias Strebel je po smrti. Tělo muže, který chtěl vypadat jako Justin Bieber, bylo nalezeno v motelu u San Fernando Valley v pátek 21. srpna. U hvězdy reality show se našly drogy, policie stále nezná přesnou příčinu jeho smrti, píše web TMZ.

Pětatřicetiletý muž známý také pod uměleckou přezdívkou Tobias Sheldon byl závislý na plastických operacích. Vše odstartovalo v jeho 23 letech, kdy mu začaly řídnout vlasy. Posedlost kanadským zpěvákem Justinem Bieberem odstartovala až v roce 2008, když se kariéra popové hvězdy rozjela naplno.

Tobias si stříhal vlasy a oblékal se podle svého idolu, podstoupil i řadu zákroků, které ho měly přiblížit k vytouženému vzhledu. Dospělý muž si možná připadal jako slavný Justin, kvůli svým nepříliš zdařilým operacím se ale často objevoval v médiích jako odstrašující případ.

Tobias podstoupil řadu operací a utratil miliony. | Video: YouTube

"Co mě přivedlo k tomu, abych vypadal jako Bieber? Plné tváře, husté vlasy, zářivé široké oči, plné svůdné rty a perfektní postava. Justin je prostě neobyčejně krásný," řekl Tobias v roce 2014 v reality show Botched, kde odhalil svou posedlost plastickými operacemi. Zákroky ho už stály více jak 100 tisíc dolarů (v přepočtu cca 2,4 milionu korun).

Tobias Strebel se měl podle policie Los Angeles rozejít se svým přítelem, což možná zapříčinilo právě jeho zmizení. Naposledy byl viděn 18. srpna v Hollywoodu. Nalezen byl ale mrtvý v motelovém pokoji nedaleko Los Angeles a u jeho těla se našly drogy. Ty ale policie zatím nedává do souvislosti s jeho smrtí.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy