Video: Princ Harry se poprvé objevil na veřejnosti se svou přítelkyní. Seznamte se s Meghan

Reuters Reuters
30. 9. 2017 12:41
Princ Harry se poprvé objevil na veřejnosti se svou americkou přítelkyní, herečkou Meghan Markleovou. Stalo se tak na pondělním zápase v tenise vozíčkářů na Invictus Games v Torontu. V džínách a slunečních brýlích marně doufali, že by unikli pozornosti veřejnosti. Přítomní lidé naopak bouřlivě oslavovali jejich příchod. Pár se zdál být v dobré náladě a při zápase se bavil nejen spolu, ale i s diváky sedícími poblíž. Oba se účastnili již zahajovacího ceremoniálu minulý víkend, ale seděli odděleně, tudíž nemohli být vyfoceni společně. Invictus Games před časem založil sám princ Harry, jedná se o sportovní klání pro zraněné a nemocné vojáky. Známost s Meghan Markleovou trvá již více jak rok.
Princ Harry poprvé oficiálně představil svou přítelkyni | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Tradiční novoroční oběd naplánovali Zeman s Babišem na 5. ledna

Na tradičním novoročním obědě se prezident Miloš Zeman s premiérem Andrejem Babišem sejdou v neděli 5. ledna. Ještě jednou se setkají do Vánoc. Ve středu spolu na pravidelné večeři ve středočeských Lánech probrali zahraniční politiku včetně prezidentova plánu jet na jaře do Moskvy na oslavy výročí konce druhé světové války.

"Pan prezident mne informoval, že chce navštěvovat kraje a že se chystá na oslavy v květnu do Moskvy, kde má být americký prezident a další prezidenti. Takže jsme nějak koordinovali zahraniční aktivity," uvedl Babiš po zhruba půldruhahodinové schůzce. S prezidentem hovořili také o aktuálních otázkách, jako jsou plány v jaderné energetice či schvalování rozpočtu na příští rok.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Na summitu NATO bude Česko zastupovat Zeman, chce navrhnout změny

Česko bude na summitu NATO v Londýně 3. a 4. prosince zastupovat pouze prezident Miloš Zeman. Premiér Andrej Babiš (ANO) se zúčastní projednávání rozpočtu ve sněmovně, dohodli se na tom při pravidelné večeři na zámku v Lánech. Předseda vlády po jednání novinářům řekl, že na Severoatlantickou alianci má s prezidentem stejný názor, naznačil, že by se její pravidla měla po sedmdesáti letech změnit. Mluvit o tom chce na Evropské radě.

"Je to důležitá aliance, ale je potřeba aby si evropské členské státy víceméně řekly, že možná nastal čas celkově mluvit o té smlouvě, která byla podepsána před sedmdesáti lety," uvedl Babiš.

Zdroj: ČTK
Další zprávy