V bazénu herečky Demi Mooreové se utopil muž

ČTK ČTK
19. 7. 2015 22:39
Podle policejního mluvčího nebyla herečka v době tragické události doma. Její asistent měl prý v domě setkání s několika lidmi, včetně utopeného mladíka.
Demi Mooreová
Demi Mooreová | Foto: Reuters

Los Angeles - V bazénu patřícím k domu známé americké herečky Demi Mooreové v Los Angeles se nešťastnou náhodou utopil jedenadvacetiletý muž. Uvedl to podle agentury AP úřad koronera.

Jméno mrtvého zatím nebylo zveřejněno.

Podle policejního mluvčího nebyla herečka v době tragické události doma. Její asistent měl prý v domě setkání s několika lidmi, včetně utopeného mladíka, píše AP.

Dvaapadesátiletá Moorová je známá například z filmů Duch, Pár správných chlapů či Neslušný návrh. V minulosti byla provdána za herce Bruce Willise i Ashtona Kutchera.

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Spolupracovnice Navalného Sobolová zastavila svoji předvolební kampaň

Spolupracovnice ruského opozičního představitele Alexeje Navalného Ljubov Sobolová oznámila na facebooku, že zastavuje svoji kampaň před zářijovými volbami do Státní dumy. K tomu rozhodnutí ji podle jejích slov dovedly obavy o bezpečnost svých podporovatelů v situaci, kdy vláda pronásleduje své oponenty, i skutečnost, že jí jako spolupracovnici organizace, která byla prohlášena za extremistickou, kandidovat zakazuje zákon.

Zdroj: ČTK
Další zprávy