reklama
 
 

Tohle není hra, ale náš život, kritizuje princ Harry útoky médií na svou americkou přítelkyni

8. 11. 2016 12:27
Kensingtonský palác oficiálně potvrdil vztah prince Harryho a jeho americké přítelkyně. Prohlášení je zároveň kritikou ostrovních médií i lidí na sociálních sítích, kteří nerespektují princovo soukromí.

Princ Harry vydal bezprecedentní veřejné prohlášení, ve kterém se postavil za svou přítelkyni Meghan Markleovou a obvinil novináře, že v článcích o jejich vztahu překročili hranici.

Dvaatřicetiletý princ varoval i lidi na Twitteru, že jejich urážlivé a sexistické příspěvky nejsou vtipné. Harry chápe, že veřejnost zajímá jeho soukromý život, ale to není důvod, aby se Markleová stala předmětem obtěžování a urážek.

Jde přitom o první oficiální přiznání Kensingtonského paláce, že princ je ve vztahu s americkou herečkou.

Harry je vyhlášený svým kritickým přístupem k sociálním sítím i médiím, která píší o jeho soukromí, připomíná deník The Telegraph.

„Princ Harry se obává o bezpečí slečny Markleové a je hluboce zklamán, že nebyl schopen ji ochránit. Není v pořádku, že po pár měsících vztahu je slečna Markleová vystavena takové mediální bouři,“ stojí v prohlášení, které pokračuje slovy: „Harry si uvědomuje, že komentátoři řeknou, že tohle je cena, kterou musí zaplatit, a že to je součástí hry. To princ důrazně odmítá, tohle není hra – tohle je její a jeho život.“

Kensingtonský palác se až doteď striktně zdržoval jakýchkoliv komentářů ohledně vztahu Harryho. Princ randí s americkou herečkou od léta, Meghan Markleová ho několikrát navštívila v Londýně, princ s ní strávil začátkem listopadu týden v Torontu.

autor: Magazín | 8. 11. 2016 12:27

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama