Zpěvák Justin Bieber čelí obvinění z pokusu o loupež

ČTK ČTK
14. 5. 2014 11:32
Kanadský zpěvák čelí dalšímu skandálu, americká policie ho obvinila z krádeže mobilního telefonu. Bieber je vyšetřován na svobodě.
Justin Bieber
Justin Bieber | Foto: Instagram Justin Bieber

Washington Policie v Los Angeles obvinila kanadského zpěváka z pokusu o loupež. Policie to potvrdila poté, co média informovala, že se pokusil ukrást mladé ženě mobilní telefon. Mluvčí losangeleské policie Rosario Herreraová uvedla, že dvacetiletý zpěvák Justin Bieber zatím nebyl zatčen. Vyšetřovatelé však vyslechli oběť, která údajný čin ohlásila.

Incident se prý odehrál v pondělí pozdě večer tamního času v losangeleské čtvrti Van Nuys. Podle webu TMZ Bieber sáhl pro mobil do tašky ženy, která si předtím celebritu fotografovala na minigolfové soutěži v Los Angeles.

Četné skandály v poslední době zastínily Bieberovu hudební aktivitu. V červenci má stanout před soudem v Miami kvůli obvinění z řízení pod vlivem drog a bez platného řidičského průkazu.

Kanadské úřady Biebera v únoru obvinily z napadení řidiče luxusní limuzíny převážející zpěváka v Torontu. V polovině ledna policie našla v Bieberově domě u Los Angeles kokain. Prohlídku jeho příbytku vyvolalo udání, že na sousedův dům házel vajíčka.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy