Sheldon z Big Bang Theory si vzal svého dlouholetého partnera. S grafickým designérem žije 14 let

Magazín Magazín
15. 5. 2017 10:55
Herec Jim Parsons alias svérázný vědec Sheldon Cooper ze seriálu Teorie velkého třesku si podle magazínu People vzal po 14 letech svého přítele. Svatba se odehrála bez velkého humbuku v New Yorku.
Jim Parsons.
Jim Parsons. | Foto: Reuters

Herec Jim Parsons, známý především jako svérázný vědec Sheldon v seriálu Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), se oženil se svým dlouholetým partnerem Toddem Spiewakem. Napsal o tom magazín People s odvoláním na zdroje blízké Parsonsovi.

Ačkoliv není moho detailů o obřadu známo, podle časopisu proběhl v newyorské The Rainbow Room.

Ani jeden z partnerů údajně nikdy po sňatku netoužil, ale Parsons před dvěma lety v jednom rozhovoru připustil, že v budoucnu by do manželství zřejmě vstoupil.

"Většinu mého dospělé života to nebylo možné. Ale touhle myšlenkou jsem se víc zaobíral a určitě ji podporoval. A kdyby moje manželství obecně pomohlo, stačilo by mi to na to, abych to chtěl udělat," citoval deník Huffington Post jeho výstup v pořadu The View.

Parsons alias Sheldon Cooper je s grafickým designérem Spiewakem již více než 14 let. Loni v listopadu sdílel na svém Instagramu jejich společnou fotku s popiskem, že si váží toho, že už s ním nemusí chodit zpívat karaoke.

 

Právě se děje

Další zprávy