Schwarzenegger: Rozpad manželství je moje životní prohra

jaz
29. 6. 2015 7:18
Bývalý guvernér promluvil v talk show o svém nevydařeném manželství, které se rozpadlo poté, co vyšel najevo románek a nemanželské dítě.
Arnold skládá guvernérský slib
Arnold skládá guvernérský slib | Foto: Reuters

Sacramento Arnold Schwarzenegger přijal pozvání do rozhlasové show SiriusXM Howarda Sterna, kde promluvil o detailech rozpadu svého manželství s novinářkou Mariou Schriver, se kterou žil 25 let.

"Byl jsem to já, kdo to podělal, a nemůžu vinit nikoho jiného," řekl filmový akční hrdina. V roce 2011 na něj praskl mimomanželský románek s hospodyní Mildred Baen, se kterou má dnes již 17letého syna.

Přestože si celou dobu sypal popel na hlavu, označil za příčinu rozvodu manželského poradce, kterého si s Mariou najali, aby jim pomohl z manželské krize. "Byla to největší chyba, kterou jsem kdy udělal. Ten chlap byl plný sr****. Říkal samé kecy a nesmysly. Bylo to naprosto kontraproduktivní pro náš budoucí vztah."

Rozpad manželství také označil za svou největší životní prohru a nikdy prý neměl dopustit, aby svůj vztah zachraňoval v poradně. Sedmašedesátiletý herec dnes mluví o tom, že za celým skandálem, ze kterého dlouhou dobu žila i bulvární média, udělal tlustou čáru.

S bývalou ženou Mariou Shriver vychází bez problémů a stejně tak se svými čtyřmi dětmi, Patrickem, Katherine, Christopherem a Christinou. I jeho pátý nemanželský syn Joseph Baena prý celou věc nese statečně.

 

Právě se děje

Další zprávy