Schwarzenegger: Rozpad manželství je moje životní prohra

jaz
29. 6. 2015 7:18
Bývalý guvernér promluvil v talk show o svém nevydařeném manželství, které se rozpadlo poté, co vyšel najevo románek a nemanželské dítě.
Arnold skládá guvernérský slib
Arnold skládá guvernérský slib | Foto: Reuters

Sacramento Arnold Schwarzenegger přijal pozvání do rozhlasové show SiriusXM Howarda Sterna, kde promluvil o detailech rozpadu svého manželství s novinářkou Mariou Schriver, se kterou žil 25 let.

"Byl jsem to já, kdo to podělal, a nemůžu vinit nikoho jiného," řekl filmový akční hrdina. V roce 2011 na něj praskl mimomanželský románek s hospodyní Mildred Baen, se kterou má dnes již 17letého syna.

Přestože si celou dobu sypal popel na hlavu, označil za příčinu rozvodu manželského poradce, kterého si s Mariou najali, aby jim pomohl z manželské krize. "Byla to největší chyba, kterou jsem kdy udělal. Ten chlap byl plný sr****. Říkal samé kecy a nesmysly. Bylo to naprosto kontraproduktivní pro náš budoucí vztah."

Rozpad manželství také označil za svou největší životní prohru a nikdy prý neměl dopustit, aby svůj vztah zachraňoval v poradně. Sedmašedesátiletý herec dnes mluví o tom, že za celým skandálem, ze kterého dlouhou dobu žila i bulvární média, udělal tlustou čáru.

S bývalou ženou Mariou Shriver vychází bez problémů a stejně tak se svými čtyřmi dětmi, Patrickem, Katherine, Christopherem a Christinou. I jeho pátý nemanželský syn Joseph Baena prý celou věc nese statečně.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 30 minutami

Írán nedodržel plně dohodu o monitorování svých jaderných provozů, tvrdí Mezinárodní agentura pro atomovou energii

Írán v plném rozsahu nedodržel dohodu o monitorování svých jaderných provozů, kterou před dvěma týdny uzavřel s Mezinárodní agenturou pro atomovou energii (MAAE). Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na nedělní prohlášení MAAE, podle nějž Teherán nepustil inspektory do jednoho ze svých zařízení.

Írán v dohodě z 12. září podle MAAE umožnil jejím inspektorům nainstalovat nové paměťové karty do sledovacích kamer a pokračovat v monitorování íránských jaderných aktivit. V praxi to ale nedovolil v zařízení na výrobu součástek centrifug v Karadži, dodala agentura se sídlem ve Vídni.

MAAE uzavřením dohody o obsluze monitorovacích zařízení podle dřívějšího prohlášení Grossiho vyřešila svůj nejnaléhavější problém s Íránem, čímž byl vytvořen prostor pro širší diplomatické úsilí. Ředitel ale zdůraznil, že obě strany k trvalému řešení monitorování íránských jaderných zařízení dosud nedospěly.

Zdroj: ČTK
před 40 minutami

Seemanová vylepšila v Neapoli další dva české rekordy

Plavkyně Barbora Seemanová na mezinárodní lize ISL v Neapoli vylepšila další dva své české rekordy. Sto metrů volný způsob zvládla v krátkém bazénu za 52,31 sekundy a její maximum na 200 metrů kraul má nově hodnotu 1:53,31.

Jednadvacetiletá reprezentantka, jež v týmové soutěži hájí barvy maďarského týmu Iron, dnes zaplavala další dva rekordy po sobotní čtyřstovce. Z dosavadního nejlepšího času na stovce z 9. září ubrala šest setin, na dvoustovce se zlepšila oproti dosavadnímu rekordu z prosince 2019 z Glasgow o 52 setin.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Svět knihy přišlo zhruba 35 tisíc lidí, přes pokles jsou pořadatelé spokojeni

Pražský veletrh Svět knihy letos podle předběžných údajů navštívilo 34 až 36 tisíc lidí, zhruba o 30 procent méně než dřív. Vzhledem k okolnostem a dopadům pandemie koronaviru to mluvčí Jana Chalupová nicméně označuje za vynikající. Akce začala ve čtvrtek a skončila v neděli večer.

V posledním předpandemickém roce dorazilo rekordních 50 tisíc lidí. Letos zřejmě hrál roli i nižší počet návštěv školáků, neboť některé vyhlásily na pondělí před svátkem volno a děti mohly odjet na prodloužený víkend. Se zájmem jsou však pořadatelé nakonec spokojeni, byť ředitel Radovan Auer ještě ve čtvrtek doufal, že by letos mohl padnout rekord.

Zdroj: ČTK
Další zprávy