Schwarzenegger: Rozpad manželství je moje životní prohra

jaz
29. 6. 2015 7:18
Bývalý guvernér promluvil v talk show o svém nevydařeném manželství, které se rozpadlo poté, co vyšel najevo románek a nemanželské dítě.
Arnold skládá guvernérský slib
Arnold skládá guvernérský slib | Foto: Reuters

Sacramento Arnold Schwarzenegger přijal pozvání do rozhlasové show SiriusXM Howarda Sterna, kde promluvil o detailech rozpadu svého manželství s novinářkou Mariou Schriver, se kterou žil 25 let.

"Byl jsem to já, kdo to podělal, a nemůžu vinit nikoho jiného," řekl filmový akční hrdina. V roce 2011 na něj praskl mimomanželský románek s hospodyní Mildred Baen, se kterou má dnes již 17letého syna.

Přestože si celou dobu sypal popel na hlavu, označil za příčinu rozvodu manželského poradce, kterého si s Mariou najali, aby jim pomohl z manželské krize. "Byla to největší chyba, kterou jsem kdy udělal. Ten chlap byl plný sr****. Říkal samé kecy a nesmysly. Bylo to naprosto kontraproduktivní pro náš budoucí vztah."

Rozpad manželství také označil za svou největší životní prohru a nikdy prý neměl dopustit, aby svůj vztah zachraňoval v poradně. Sedmašedesátiletý herec dnes mluví o tom, že za celým skandálem, ze kterého dlouhou dobu žila i bulvární média, udělal tlustou čáru.

S bývalou ženou Mariou Shriver vychází bez problémů a stejně tak se svými čtyřmi dětmi, Patrickem, Katherine, Christopherem a Christinou. I jeho pátý nemanželský syn Joseph Baena prý celou věc nese statečně.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Ministerstvo zemědělství poslalo odpověď na bruselský audit k střetu zájmů Babiše

Ministerstvo zemědělství v pondělí odeslalo odpověď na bruselský audit zemědělských dotací ohledně střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), informoval ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). Obsah odpovědi nekomentoval. Česko mělo na odpověď na předběžnou auditní zprávu čas do 20. září. "Odpověď na audit Evropské komise zpracoval Státní zemědělský intervenční fond (SZIF). A bylo to odesláno prostřednictvím ministerstva. Takže by to mělo být dneska nebo zítra předáno," uvedl Toman.

Další zprávy