Saša Rašilov a Vanda Hybnerová se po 20 letech rozvádějí

jaz
25. 2. 2014 12:03
Saša Rašilov a Vanda Hybnerová se rozhodli po vleklé rodinné krizi ukončit své manželství.
Vanda Hybnerová a Saša Rašilov s dětmi
Vanda Hybnerová a Saša Rašilov s dětmi | Foto: Jiří Herman / herminapress.cz

Praha - Seznámili se během studia na divadelní fakultě v roce 1992 a o rok později uzavřeli manželství, během kterého se známému páru českého šoubyznysu narodily dcery Josefína (20) a Tonička (16).

Teď ale sám Rašilov přiznal, že už více jak rok se svou rodinou nežije. "Po problémech v manželství, které bylo krásné a šťastné, kdy jsme vybudovali rodinu a všechno co k ní patří, pak nastala krize," řekl Blesku herec, který odmítá, že do jejich vztahu zasáhl někdo třetí.

Rašilov se proslavil filmem Samotáři a v současné době ho diváci mohou vidět v seriálu Kriminálka Staré Město. Vanda Hybnerová vystupuje v pražských divadlech a naposledy se objevila na televizní obrazovce v seriálu České televize Cirkus Bukowsky.

 

Právě se děje

před 31 minutami

V nominaci osmnáctky jsou Jiříček a Svozil, do USA poletí i dva náhradníci

Celkem 27 hokejistů je v nominaci reprezentační osmnáctky na mistrovství světa, které uspořádají od 26. dubna do 6. května americká města Frisco a Plano. Ve výběru kouče Jakuba Petra jsou tři brankáři, osm obránců a 16 útočníků, nechybí zadáci David Jiříček se Stanislavem Svozilem či kvarteto krajánků z Finska a Švýcarska. Trenéři berou do zámoří i s ohledem na zdravotní rizika dva hráče navíc jako náhradníky.

Širší nominace českých hokejistů na MS hráčů do 18 let v USA:

Brankáři: Patrik Hamrla (Karlovy Vary), Tomáš Suchánek (Třinec), Oliver Šatný (Mladá Boleslav),

obránci: David Jiříček (Plzeň), David Moravec (Mladá Boleslav), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Stanislav Svozil (Brno), Jakub Šedivý (Liberec), David Špaček (Litoměřice), Jiří Ticháček (Kladno), Tomáš Hamara (Tappara Tampere/Fin.),

útočníci: Petr Moravec, Lukáš Pajer, David Skuhrovec, Matyáš Šapovaliv (všichni Litoměřice), Jiří Kulich, Dominik Rymon (oba Karlovy Vary), Jakub Altrichter (Šumperk), Jakub Brabenec (Brno), Marcel Marcel (Plzeň), Matouš Menšík (Jihlava), Martin Ryšavý (Vítkovice), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav), Jaroslav Chmelař (Jokerit Helsinky/Fin.), Jakub Kos (Ilves Tampere/Fin.), Šimon Marha (Ambri-Piotta/Švýc.).

před 36 minutami

Koncert Stinga ve Slavkově byl potřetí odložen

Pořadatelé museli už potřetí odložit koncert britského hudebníka Stinga ve Slavkově u Brna, znovu o rok. Nový termín je 31. července 2022, dosud se počítalo s letošním 25. červencem. Důvodem pro odklad je stejně jako loni pandemie koronaviru. Vstupenky zůstávají v platnosti, oznámila agentura Live Nation.

Mnohonásobný držitel ceny Grammy měl v zámecké zahradě zahrát už předloni. Na poslední chvíli koncert zrušil ze zdravotních důvodů. Kvůli pandemii nového typu koronaviru pak nevyšlo ani loňské vystoupení a fanoušci Stinga budou zklamaní také letos.

Slavkovská zámecká zahrada měla být jednou ze zastávek prodlouženého turné s programem My Songs. Jako předkapela měli vystoupit Vojtěch Dyk s B-Side Bandem a Lenka Nová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy