Zpěvák Robbie Williams provokuje souseda z Led Zeppelin, pouští mu hudbu jeho rivalů

ČTK ČTK
13. 1. 2019 22:58
Britský zpěvák Robbie Williams podle listu Daily Telegraph cíleně provokuje svého slavného souseda, kytaristu Jimmyho Page ze skupiny Led Zeppelin. Když ho Williams vidí na zahradě, pouští si nahlas hudbu skupin Black Sabbath, Pink Floyd nebo Deep Purple, což jsou největší rivalové Pageovy kapely. Podle médií to Robbie Williams dělá kvůli dlouholetému sousedskému sporu s Pagem o svůj podzemní bazén.
Zpěvák Robbie Williams.
Zpěvák Robbie Williams. | Foto: Reuters

Legendární britský kytarista Jimmy Page bydlí na západě Londýna ve čtvrti Kensington v domě Tower House, který patří na stejný seznam významných britských staveb jako například Buckinghamský nebo Westminsterský palác.

Popová hvězda Robbie Williams se před lety nastěhovala na vedlejší adresu, kde si rozhodla vybudovat bazén. To se ale nelíbilo Pageovi a kvůli plánovaným změnám na pozemku se s Williamsem už více než pět let soudí. Má obavy, že výkop zásadně poškodí jeho sídlo.

Úřady Williamsovi loni v prosinci stavbu rozsáhlého sklepení s bazénem v podmínečně povolily. Podle listu The Daily Telegraph začala následně popová hvězda "slavit" své malé vítězství nad sousedem originálně - hlasitou reprodukcí hudby odvěkých hudebních rivalů Pageovy kapely Led Zeppelin - skupin Black Sabbath, Pink Floyd nebo Deep Purple. To kytaristu Led Zeppelin dráždí natolik, že si oficiálně stěžoval policii.

"Objevily se také zprávy, že se Robbie Williams převlékl za ikonického zpěváka a frontmana Lez Zeppelin Roberta Planta, vzal si dlouhou paruku a pod tričko si nacpal polštář, aby napodobil či zesměšnil pivní břicho, které pan Robert Plant získal ve vyšším věku," uvádí list The Telegraph s odkazem na dopis, který dorazil britské policii. Jeho autor naznačuje, že by tyto informace mohl úřad zvážit v případném odvolacím řízení o povolení Williamsovy stavby.

Video: Podívejte se, jaké bylo Robbieho poslední vystoupení v Praze

Robbie Williams v Praze vystoupil v kiltu a zazpíval se ženou i s otcem. | Video: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

Další zprávy