Fotky z tajné svatby Angeliny Jolie. Šaty jí pokreslily děti

jaz
2. 9. 2014 11:57
Slavný hollywoodský pár uspořádal svatbu ve vší tichosti na jihu Francie. Po týdnu se začínají objevovat první fotografie z obřadu.
Foto: Profimédia.cz

Correns/Praha – Časopis People získal první fotografie z utajované svatby hollywoodského páru Angeliny Jolie a Brada Pitta.

Svůj velký den sice strávili na svém zámečku Miraval, který se nachází ve francouzské obci Correns, bohatá oslava se vším všudy se ale nakonec neuskutečnila.

Slavný pár si užil příjemný den v úzkém rodinném kruhu s přáteli a se svými šesti dětmi, které se staly důležitou součástí obřadu.

Nejstarší ze sourozenců Maddox a Pax doprovodili svou matku uličkou k oltáři, Zahara s Vivienne šly za družičky a nejmladší Shiloh a Knox nesli prstýnky.

Děti také společně napsaly rodičům svatební slib a Pax dokonce upekl svatební dort. "Bylo pro nás důležité, aby ten den byl uvolněný a plný smíchu,“ řekl časopisu People Brad Pitt, který na obřad oblékl jeden ze svých starších obleků, kravatu si nakonec půjčil od synů. Tu svou si totiž zapomněl přibalit.

Angelina zvolila šaty od Luigiho Massiho z ateliéru Versace, kterému pomáhaly opět děti slavného páru. Angelin závoj totiž vyzdobily svými kresbami. "Luigi je jako rodina a já si nemohla představit nikoho jiného, kdo by mi šaty navrhl," řekla People Jolie.

 

Právě se děje

Další zprávy