reklama
 
 

Porod Kate se blíží, William již nastoupil na dovolenou

21. 4. 2015 17:21
Princ William nastoupil na plánovanou dovolenou o několik dnů dříve, porod druhého potomka Kate a prince se očekává tento víkend.

Londýn - Britský princ William dnes nastoupil dovolenou, která potrvá až do 1. června. Oznámil to Kensingtonský palác, kde William s manželkou Kate žijí. Kate má již brzy porodit jejich druhé dítě a britští bookmakeři za nejpravděpodobnější termín pokládají 25., 26. a 29. dubna.

Kensingtonský palác připustil, že William nastoupil dovolenou dříve, než se plánovalo, odmítl to však spojit s blížícím se porodem. Důvodem je podle mluvčího to, že se princovi podařilo díky "dobrému výkonu a velmi dobrým letovým podmínkám" dříve ukončit první fázi svého výcviku na pilota zdravotních vrtulníků.

Královské dítko se má narodit v nemocnici sv. Marie ve čtvrti Paddington v centrální části Londýna. Tam Kate porodila v červenci 2013 i své první dítě, prince George. Zástupci médií už čekají před nemocnicí, naproti vjezdu do areálu byla zřízena novinářská zóna, v níž se usídlily televizní štáby a fotoreportéři.

autor: ČTK | 21. 4. 2015 17:21

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama