Princ Harry je pyšný táta, na Instagramu ukázal, jak se ho Archie drží

Podívejte se, jak vévodové ukázali poprvé svého syna světu.
Malý Archie s rodiči Harrym a Meghan, prarodiči, strýcem Willamem a jeho ženou a dvěma Harryho tetami, sestrami jeho matky Diany. Archie má na sobě křestní roucho - repliku oděvu, který nechala ušít královna Viktorie pro svou první dceru. Křtiny proběhly 6. července 2019, tedy přesně dva měsíce po jeho narození.
Bratr prince Harryho a jeho švagrová vévodkyně Catherine tehdy uvedli, že je "úžasné vidět, jak jsou Harry a Meghan spolu šťastní".
Jejich velkolepá pohádková svatba se odehrála loni v květnu, v kapli svatého Jiří na hradě Windsor. A nesla se v poněkud uvolněném duchu.
Meghan a Harry násladně narození královského potomka, který je sedmým v pořadí následníků britského trůnu, oznámili na svém oficiálním instagramovém účtu.
Foto: Reuters
Magazín Magazín
17. 6. 2019 9:10
Harry oslavil svůj první Den otců a při této příležitosti zveřejnil na Instagramu fotku s měsíčním synem Archiem. Chlapeček drží otce za prostředníček levé ruky a hledí přímo do fotoaparátu.

Zahraniční média si všímají podobnosti fotky s měsíc starým snímkem, který vévodové ze Sussexu zveřejnili v rámci Dne matek. Tehdy se jednalo rovněž o detail, Meghan podepírala svému synovi nohy.

Archie se poprvé na veřejnosti objevil 8. května, kdy vévodové novorozence představili novinářům. Meghan a Harry již dopředu avizovali, že budou dbát na soukromí svého syna a prezentaci na sociálních sítích a v médiích.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor se narodil 8. května, o jeho narození informovali rodiče na Instagramu. Jméno Archie je ve Velké Británii stále populárnější. Podle statistických údajů byl v roce 2017 mezi dvaceti nejoblíbenějšími jmény novorozených chlapců.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Obětí neštěstí v Lenoře byl starší muž, ukázala genetická expertiza

Obětí požáru a výbuchu bytového domu v Lenoře ze začátku října byl třiapadesátiletý muž, jeden z obyvatel domu. Jeho totožnost potvrdila genetická expertiza. Příčiny výbuchu a požáru dosud nebyly stanoveny.Při neštěstí bylo dalších devět lidí zraněno, z toho dva těžce, a 19 lidí z vedlejších bytových domů muselo na čas opustit své domovy.

Dům vybuchl a shořel v Lenoře 3. října. Podle místních způsobil tragédii právě muž, který tam zahynul a na kterého si údajně sousedé z domu dlouhodobě stěžovali.

"Další nové podrobnosti nejsou, nadále na vyšetřování pracujeme a jihočeští kriminalisté se případem nadále intenzivně zabývají," řekla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Další zprávy