Princ Harry je pyšný táta, na Instagramu ukázal, jak se ho Archie drží

Podívejte se, jak vévodové ukázali poprvé svého syna světu.
Svůj čas hodlají dělit mezi Británii a Severní Ameriku. Nadále ale budou ctít závazky vůči královně a organizacím, nad kterými převzali patronát. Média poukazují na to, že vévodové svůj krok pouze oznámili a ani ho předtím nekoordinovali s Buckinghamským palácem.
To, že budou trávit čas v Británii i v Severní Americe, Harrymu a Meghan podle prohlášení umožní vychovávat syna Archieho tak, "aby si vážil královské tradice, do které se narodil", zároveň jim ale umožní soustředit se na "novou kapitolu". Její součástí má být i "nový charitativní subjekt".
Meghan a Harry násladně narození královského potomka, který je sedmým v pořadí následníků britského trůnu, oznámili na svém oficiálním instagramovém účtu.
O několik dní později ukázali syna na pár minut novinářům.
Foto: Reuters
Magazín Magazín
17. 6. 2019 9:10
Harry oslavil svůj první Den otců a při této příležitosti zveřejnil na Instagramu fotku s měsíčním synem Archiem. Chlapeček drží otce za prostředníček levé ruky a hledí přímo do fotoaparátu.

Zahraniční média si všímají podobnosti fotky s měsíc starým snímkem, který vévodové ze Sussexu zveřejnili v rámci Dne matek. Tehdy se jednalo rovněž o detail, Meghan podepírala svému synovi nohy.

Archie se poprvé na veřejnosti objevil 8. května, kdy vévodové novorozence představili novinářům. Meghan a Harry již dopředu avizovali, že budou dbát na soukromí svého syna a prezentaci na sociálních sítích a v médiích.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor se narodil 8. května, o jeho narození informovali rodiče na Instagramu. Jméno Archie je ve Velké Británii stále populárnější. Podle statistických údajů byl v roce 2017 mezi dvaceti nejoblíbenějšími jmény novorozených chlapců.

 

Právě se děje

Další zprávy