Princ Charles doufal v princeznu. Bude se o mě starat, říká

ČTK ČTK
9. 5. 2015 21:53
Malá princezna je druhým dítětem Charlesova syna Williama a jeho ženy Kate.
princezna Charlotte Elizabeth Diana
princezna Charlotte Elizabeth Diana | Foto: Reuters

Londýn - Britský následník trůnu princ Charles doufá, že až zestárne, postará se o něj jeho vnučka Charlotte. Té je dnes přesně týden. Šestašedesátiletý Charles je dvojnásobným dědečkem, kromě Charlotte má 21měsíčního vnuka George.

"Doufal jsem, že to bude vnučka. Někdo, kdo se o mě postará, až budu starý," řekl dnes Charles podle internetového portálu deníku The Daily Telegraph gratulantům při návštěvě městečka Poundbury.

Princezna Charlotte je druhým dítětem Charlesova syna Williama a jeho ženy Kate. Ve středu mladá rodina odjela z Londýna na své venkovské panství v Anmer Hall v Norfolku na východě Anglie.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Boeing kvůli počasí opět odložil zkušební let letounu 777X

Americká strojírenská společnost Boeing v pátek stejně jako ve čtvrtek odložila zkušební let svého širokotrupého letounu 777X kvůli špatnému počasí. Oznámila to firma. Dodala, že se o let znovu pokusí v sobotu v 19:00 SEČ.

Zkušební let stroje 777X se měl původně uskutečnit již loni v létě, Boeing ho ale odložil a zdůvodnil to problémy s křídly, softwarem a dodávkami motorů firmy General Electric.

Zdroj: ČTK
Další zprávy