Poprask na cenách MTV vzbudil Madonnin zadek i žhavé vystoupení Lil Nas X

Reuters Video ČTK Reuters, Video, ČTK
13. 9. 2021 10:07
Madonna zahájila předávání cen MTV v malém koženém kompletu. „Říkali, že nevydržíme,“ vtipkovala o svém kontroverzním vztahu s hudební televizní stanicí: „Ale my jsme pořád tady, vy…“ neodpustila si peprné označení královna popu. Madonna se pak otočila na podpatku a předvedla divákům zadnici, jakou se pyšní v 63 letech.
Poprask na cenách MTV vzbudil Madonnin zadek | Video: Reuters

Sledujte ve videu sestřih nejzásadnějších momentů letošního udílení cen americké televize MTV.

Nejvýznamnější ocenění získali raper známý jako Lil Nas X a popový zpěvák Justin Bieber. Sedmadvacetiletý Bieber na ceremoniálu vystoupil po šesti letech a odnesl si domů sošku pro umělce roku a s hitem Peaches také cenu za nejlepší popovou píseň.

Hlavní cenu za videoklip roku má se songem Montero Call Me By Your Name s homosexuální tematikou dvaadvacetiletý hudebník Lil Nas X.

Nedělní slavnostní večer byl prvním velkým předáváním cen v New Yorku, které se konalo před zaplněným hledištěm od vypuknutí pandemie nemoci covid-19, uvedla agentura Reuters.

Minulý rok nemohli být na ceremoniálu diváci přítomni a většina vystoupení byla nahraná předem. Na nedělním slavnostním večeru se také objevila řada celebrit, překvapením bylo například úvodní vystoupení Madonny či později zpěvačky a herečky Jennifer Lopezové.

Hned tři ceny, včetně té pro nejlepší novou umělkyni, dostala osmnáctiletá Olivia Rodrigová. Skupinou roku je jihokorejská kapela BTS, která také získala cenu za nejlepší píseň v kategorii K-popu. Za 25 let v hudebním průmyslu dostala cenu pro "globální ikonu" rocková kapela Foo Fighters.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy