Policie zatkla Justina Biebera za řízení v opilosti

redakce
23. 1. 2014 14:09
Kanadský zpěvák Justin Bieber byl zatčen na Floridě za řízení pod vlivem alkoholu a účasti na nelegálních závodech.
Justin Bieber
Justin Bieber | Foto: Reuters

Miami – Floridská policie zatkla dnes v ranních hodinách Justina Biebera. Zpěvák údajně řídil vůz pod vlivem alkoholu a účastnil se automobilových závodů na pláži. Informaci přinesl sever BBC News.

Devatenáctiletý zpěvák má od začátku nového roku problémy se zákonem již poněkolikáté. Před dvěma týdny například házel na sousedův dům vajíčka. Situaci musela uklidňovat a řešit přivolaná hlídka strážníků.

Ve čtvrtek 14. ledna pak losangeleská policie prohledávala Bieberův dům, kde našla kokain. Droga však nepatřila kanadskému zpěvákovi, ale jednomu z jeho hostů, rapperovi Lil Za.

Loni Justin Bieber čelil obvinění z příliš rychlé jízdy ve svém ferrari a pozornost médií i policie si vysloužil pliváním na souseda, který si stěžoval na večírky v Bieberově domě

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hlavní vyjednavač pro brexit Barnier: Lhůta na dohodu o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií je příliš krátká

Lhůta pro vyjednání dohody o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií po brexitu je extrémně krátká. V projevu na univerzitě v severoirské metropoli Belfastu to řekl hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier. Británie opustí EU v pátek. Dohodu o budoucích vztazích by měli Londýn a Brusel vyjednat v následujícím přechodném období, které ovšem bude trvat jen do konce letošního roku.

Další zprávy