Policie zatkla Justina Biebera za řízení v opilosti

redakce
23. 1. 2014 14:09
Kanadský zpěvák Justin Bieber byl zatčen na Floridě za řízení pod vlivem alkoholu a účasti na nelegálních závodech.
Justin Bieber
Justin Bieber | Foto: Reuters

Miami – Floridská policie zatkla dnes v ranních hodinách Justina Biebera. Zpěvák údajně řídil vůz pod vlivem alkoholu a účastnil se automobilových závodů na pláži. Informaci přinesl sever BBC News.

Devatenáctiletý zpěvák má od začátku nového roku problémy se zákonem již poněkolikáté. Před dvěma týdny například házel na sousedův dům vajíčka. Situaci musela uklidňovat a řešit přivolaná hlídka strážníků.

Ve čtvrtek 14. ledna pak losangeleská policie prohledávala Bieberův dům, kde našla kokain. Droga však nepatřila kanadskému zpěvákovi, ale jednomu z jeho hostů, rapperovi Lil Za.

Loni Justin Bieber čelil obvinění z příliš rychlé jízdy ve svém ferrari a pozornost médií i policie si vysloužil pliváním na souseda, který si stěžoval na večírky v Bieberově domě

 

Právě se děje

před 44 minutami

U břehů Turecka se potopila ruská nákladní loď, záchranáři se snaží pomoci asi 15 členům posádky

U tureckého pobřeží Černého moře se potopila ruská nákladní loď. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na turecká státní média. Záchranáři se nyní snaží pomoci asi 15 členům posádky, kteří uvízli na moři v trojici záchranných člunů.

Loď určená pro přepravu sypkého nákladu se potopila u pobřeží regionu Inkumu. Oběti na životech zatím nejsou hlášené a příčina neštěstí není jasná.

Guvernér turecké provincie Bartin Sinan Güner uvedl, že na záchraně námořníků se pracuje, počasí je však velmi špatné. V oblasti silně prší a sněží a fouká silný vítr.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Ochranný systém při testech odpojil běloruskou jadernou elektrárnu, v provozu je pouhé dva měsíce

Běloruská jaderná elektrárna byla v sobotu při testovací proceduře odpojena, protože se spustil ochranný systém reaktoru. Uvedlo to běloruské ministerstvo energetiky. Úroveň radiace v oblasti je ale podle ministerstva normální. Elektrárna u města Astravec byla spuštěna loni v listopadu.

"Ochranný systém byl aktivován při pilotním průmyslovém provozu prvního bloku, v jehož rámci jsou v současné době testovány systémy a zařízení," uvedlo ministerstvo. Úroveň radiace v okolí elektrárny je na běžné úrovni, dodal úřad.

První jaderná elektrárna v zemi se nachází na severu Běloruska, poblíž hranic s Litvou, a postavila ji ruská státní firma Rosatom za ruský úvěr deset miliard dolarů (217 miliard Kč). Provoz formálně zahájil prezident Alexandr Lukašenko 7. listopadu, kvůli poruše však musela být následující den odstavena. Opětovně spustila provoz a byla znovu připojena k síti 19. listopadu. Ministerstvo tehdy uvedl, že elektrárna pracuje na 40 procent své kapacity.

Zdroj: ČTK
Další zprávy