reklama
 
 

Zpěvák Chris Brown je na svobodě, za propuštění zaplatil kauci ve výši šesti milionů

Aktualizováno 31. 8. 2016 14:48
Americký zpěvák Chris Brown byl zadržen pro podezření z napadení se smrtící zbraní. Policie reagovala na telefonát ženy na tísňovou linku a následně prohledala Brownův dům v Los Angeles, uvedla agentura Reuters. Sedmadvacetiletý Brown jakékoli provinění na sociální síti Instagram odmítl. Podle svých slov se vzbudil a zjistil, že se na jeho pozemku nachází policisté. Policie obvinění odmítla upřesnit s tím, že stále probíhá vyšetřování..

Americký zpěvák Chris Brown byl zadržen, policie jej podezírá z napadení se smrtící zbraní. Reagovala na telefonát ženy na tísňovou linku a následně prohledala Brownův dům v Los Angeles, uvedla agentura Reuters.

Sedmadvacetiletý Brown jakékoli provinění na sociální síti Instagram odmítl, policie uvedla, že zpěvák čelí obvinění z napadení.

Modelka Baylee Curranová listu The Los Angeles Times řekla, že jí zpěvák ve svém domě namířil na hlavu zbraň. Stalo se tak prý po sporu kolem diamantového šperku Brownova kamaráda, který předtím kráska obdivovala.

Agentura AP na základě vězeňských záznamů v okrese Los Angeles napsala, že Brown byl později propuštěn na kauci ve výši 250 tisíc dolarů (v přepočtu asi šest milionů korun).

Brown, který proslul písněmi Run It nebo Kiss Kiss, měl problémy se zákonem už v minulosti. Za napadení bývalé přítelkyně Rihanny v roce 2009 mu byl vyměřen pětiletý podmínečný trest. Kvůli porušení podmínky pak strávil rok ve vězení.

V roce 2013 zase napadl jednoho fanouška a byl odsouzen k pokutě a dvěma dnům vězení. Loni se stal sám obětí útoku, když ozbrojení lupiči vpadli do jeho domu v Kalifornii a zamkli jeho tetu na záchodě.

autor: ČTK | 31. 8. 2016 7:42

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama