Vosková svatba Angeliny a Brada. Vypadal takto tajný obřad?

Foto: Reuters
jaz
29. 8. 2014 13:40
Hollywoodský pár po deseti letech svého vztahu uspořádal tajnou svatbu. Nejsou sice známy detaily obřadu, muzeum voskových figurín Madame Tussauds v Austrálii má ale jasno.

Sydney – V sobotu 23. srpna si na zámku Miraval na jihu Francie vzala herečka Angelina Jolie svého dlouholetého partnera a otce svých tří dětí Brada Pitta.

Už před dvěma lety oznámili zásnuby, před médii své plány na sňatek dokázali ale úspěšně utajit. Samotného obřadu se pak účastnila pouze rodina a nejbližší přátelé a samozřejmě děti, které prý dovedly svou matku k oltáři.

Muzeum láká na svatbu Pitta a Jolie

Zatím není znám ani autor návrhu svatebních šatů, takže muzeum voskových figurín v australském Sydney vyzdobil Brangelinu, jak se slavné dvojici přezdívá, prozatím pouze svatebním závojem, květinami a dortem. Angelina má pak na sobě kanárkovou róbu od Emanuela Ungara, kterou měla na sobě na festivalu v Cannes v roce 2007.

Padesátiletý Pitt a devětatřicetiletá Jolie se seznámili v roce 2005 při natáčení filmu Pan a paní Smithovi, a to v době, kdy byl Brad stále ještě ženatý s herečkou Jennifer Aniston.

Herecký pár spolu vychovává tři adoptované děti Maddoxe, Zaharu a Paxe a tři společné potomky Shiloh, Vivienne a Knoxe.

 

Právě se děje

před 44 minutami

Nákaza koronavirem v Číně polevuje, její nárůst hlásí Jižní Korea. Nakažených je celkem přes 76 tisíc.

Nemoci způsobené novým typem koronaviru v pevninské Číně podlehlo již celkem 2345 lidí. Během pátku jich zemřelo 109, o devět méně než ve čtvrtek. Nakažených je přes 76 tisíc. Počet nově onemocnělých se v pátek výrazně snížil na 397 ze čtvrtečních 889. Informovala o tom v sobotu odvoláním na čínské zdravotnické úřady agentura Reuters. Výrazný nárůst nových případů hlásí Jižní Korea.

Epicentrum epidemie, provincie Chu-pej, hlásí za pátek výrazně nižší počet nových případů onemocnění i mírně nižší počet nových úmrtí. Počet nových nemocných klesl na 366 ze čtvrtečních 631. Počet mrtvých v této nejvíce zasažené čínské provincii činil v pátek 106, zatímco ve čtvrtek to ještě bylo 115. Celkem v Chu-pej již zemřelo 2250 lidí a celkový počet nakažených tam byl k pátku 63 tisíc.

Zdroj: ČTK
před 48 minutami

Demokracií na Slovensku by mohl otřást úspěch krajně pravicových Kotlebovců v nadcházejících volbách, varuje německý magazín Der Spiegel.

Všechny parlamentní strany se sice dušují, že s Kotlebovci-Lidovou stranou Naše Slovensko (LSNS), jejíž předseda Marian Kotleba má antisemitský a xenofobní náhled na svět, spolupracovat nebudou. Jestli to dodrží, není ale podle Spiegelu vůbec jisté.

Nejčtenější německý seriózní týdeník v článku věnovaném situaci v zemi před volbami 29. února konstatuje, že Slovensko bylo dlouho i díky úspěšnému ekonomickému vývoji považováno za příklad povedené západní integrace. "Před dvěma lety ale fasáda vzorové země dostala první trhliny, když nájemný vrah zastřelil novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenku," poznamenává Spiegel.

Zdroj: ČTK
před 51 minutami

Britský princ Harry a jeho žena Meghan přestanou od jara používat značku Sussex Royal, o jejíž registraci loni požádali.

Tento název neponese ani jejich chystaná dobročinná nadace. V pátek večer to v Londýně oznámila mluvčí páru, a potvrdila tak dřívější zprávy britských médií.

Vnuk královny Alžběty II. na počátku roku řekl, že se s ženou vzdají role v královské rodině a začnou pracovat, aby se stali finančně nezávislými. Od 1. dubna nebudou pětatřicetiletý princ Harry a jeho o tři roky starší manželka mít kancelář v Buckinghamském paláci a s veřejností budou komunikovat prostřednictvím své charitativní organizace, kterou hodlají brzy představit a která se původně měla jmenovat Sussex Royal Foundation.

Značka nesoucí v sobě slovo "royal", tedy královský by jim podle agentury DPA bývala mohla být užitečná mimo jiné při žádostech o příspěvky na její fungování. Právě to ovšem podle médií vadilo Buckinghamskému paláci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy