Vosková svatba Angeliny a Brada. Vypadal takto tajný obřad?

Vosková svatba Angeliny a Brada. Vypadal takto tajný obřad?
Figurína Brada Pitta a Angeliny Jolie v Madame Tussauds (Sydney)
Figurína Brada Pitta a Angeliny Jolie v Madame Tussauds (Sydney)
Figurína Brada Pitta a Angeliny Jolie v Madame Tussauds (Sydney)
Figurína Brada Pitta a Angeliny Jolie v Madame Tussauds (Sydney)
Foto: Reuters
jaz
29. 8. 2014 13:40
Hollywoodský pár po deseti letech svého vztahu uspořádal tajnou svatbu. Nejsou sice známy detaily obřadu, muzeum voskových figurín Madame Tussauds v Austrálii má ale jasno.

Sydney – V sobotu 23. srpna si na zámku Miraval na jihu Francie vzala herečka Angelina Jolie svého dlouholetého partnera a otce svých tří dětí Brada Pitta.

Už před dvěma lety oznámili zásnuby, před médii své plány na sňatek dokázali ale úspěšně utajit. Samotného obřadu se pak účastnila pouze rodina a nejbližší přátelé a samozřejmě děti, které prý dovedly svou matku k oltáři.

Muzeum láká na svatbu Pitta a Jolie

Zatím není znám ani autor návrhu svatebních šatů, takže muzeum voskových figurín v australském Sydney vyzdobil Brangelinu, jak se slavné dvojici přezdívá, prozatím pouze svatebním závojem, květinami a dortem. Angelina má pak na sobě kanárkovou róbu od Emanuela Ungara, kterou měla na sobě na festivalu v Cannes v roce 2007.

Padesátiletý Pitt a devětatřicetiletá Jolie se seznámili v roce 2005 při natáčení filmu Pan a paní Smithovi, a to v době, kdy byl Brad stále ještě ženatý s herečkou Jennifer Aniston.

Herecký pár spolu vychovává tři adoptované děti Maddoxe, Zaharu a Paxe a tři společné potomky Shiloh, Vivienne a Knoxe.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Na Novém Zélandu byla dnes tři zemětřesení, hrozí cunami

Nový Zéland dnes zasáhlo již třetí zemětřesení, úřady varují před cunami a nařídily evakuaci některých oblastí, píše AFP. Zatím poslední dnešní zemětřesení, o síle 8,0 stupňů, zasáhlo Kermadekovy ostrovy.

Dříve během dneška seismologové ve stejné oblasti naměřili otřesy o síle 7,4 stupně. Brzy ráno tamního času zasáhly Nový Zéland o 900 kilometrů jinde otřesy o síle 7,2 stupně, píše agentura Reuters. Zatím nebyla hlášena žádná zranění ani škody na majetku.

Zdroj: ČTK
před 40 minutami

YouTube zruší omezení Trumpova účtu, až poleví hrozba násilností

Internetová platforma pro sdílení videí YouTube uvolní omezení uvalená na účet exprezidenta Donalda Trumpa až usoudí, že se snížilo nebezpečí násilných incidentů v USA. Podle agentury Reuters to dnes prohlásila šéfka stejnojmenné společnosti Susan Wojcickiová. YouTube zamezil Trumpově účtu nahrávat nová videa po útoku jeho příznivců na sídlo Kongresu na začátku ledna.

"Kanál zůstává nadále pozastavený kvůli rizikům podněcování násilí," řekla Wojcickiová v rozhovoru s organizací Atlantic Council. Středeční varování policie zajišťující ochranku Kapitolu ohledně možnosti nového útoku ozbrojenců na sídlo Kongresu jsou podle ní důkazem, že "nadále přetrvává zvýšené riziko násilností".

Na Trumpově youtubovém účtu lze nadále zhlížet dříve nahraná videa, není mu však umožněno nahrávat nová a platforma zablokovala možnost stávající nahrávky komentovat. YouTube na rozdíl od ostatních platforem udělil Trumpovi pouze důtku, k trvalému smazání účtu by musel dostat další dvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy