Pippě Middleton ukradli tři tisíce soukromých fotek. Je na nich i její nahý snoubenec

Magazín Magazín
26. 9. 2016 11:18
Podezřelý muž, kterého policie vyšetřuje kvůli nabourání do cloudového účtu sestry Kate Middleton, byl propuštěn na kauci.
Pippa Middleton a její snoubenec James Matthews
Pippa Middleton a její snoubenec James Matthews | Foto: ČTK

Pippě Middleton ukradli koncem minulého týdne z cloudového účtu (iCloud) přes tři tisíce soukromých fotografií. Jsou mezi nimi obrázky její sestry, vévodkyně Kate, včetně prince George a princezny Charlotte. Píše o tom web deníku The Guardian.

Policie v souvislosti s krádeží v sobotu zadržela pětatřicetiletého muže, kterého po výslechu propustila následující den na kauci s tím, že se má na policejní stanici hlásit znovu v listopadu.

Ostrovní bulvární média v čele s deníky The Sun a Daily Mail mezitím potvrdila, že je kontaktovala přes mobilní aplikace WhatsApp neznámá osoba a nabízela jim zmíněné fotky za 50 tisíc liber (v přepočtu asi 1,5 milionu korun).

Na snímcích měla být podle reportérů The Sun i vévodkyně Kate během svého svatebního dne, fotky prince George a jeho mladší sestry Charlotte nebo nahý snoubenec Pippy James Matthews. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 minutami

Pensylvánie a Nevada potvrdily výsledky voleb, vyhrál Biden

Demokratický kandidát Joe Biden se oficiálně stal vítězem prezidentských voleb v Pensylvánii. V úterý to oznámil guvernér tohoto amerického státu Tom Wolf, informují agentury. Také nejvyšší soud státu Nevady schválil výsledky voleb, podle nichž vítězství patří Bidenovi.

Podle oficiálních výsledků získal Biden spolu s kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou v Pensylvánii 3,46 milionu hlasů, současný prezident Donald Trump spolu se svým viceprezidentem Mikem Pencem 3,38 milionů hlasů, libertariánku Joanne Jorgensenovou podpořilo 79 000.

Těsným vítězstvím v Pensylvánii získal Biden na svou stranu 20 volitelů, což z tohoto státu dělá jedno z klíčových míst souboje o Bílý dům. Pro vítězství v něm musí kandidát získat 270 z celkem 538 volitelských hlasů.

Zdroj: ČTK
před 13 minutami

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra, nebudou vstupovat do zbytečných konfliktů, řekl nastupující prezident Joe Biden

Zdroj: ČTK
Další zprávy