Česká Miss obrazem: Promenáda v plavkách a rozbitá korunka nové vicemiss

Česká Miss obrazem: Promenáda v plavkách a rozbitá korunka nové vicemiss
Kristýna Kubíčková
Lucie Dušková
Natálie Kotková
Nikola Kováříková
Foto: ČTK
ČTK Magazín ČTK, Magazín
3. 4. 2016 9:57
Českou Miss 2016 se stala Andrea Bezděková z východočeského Náchoda. Z deseti finalistek jí vybrala porota, diváci volili druhé a třetí místo. Za první vicemiss zvolili Natálii Kotkovou, za druhou vicemiss Kristýnu Kubíčkovou. Bezděková na trůnu královny krásy vystřídala loňskou vítězku Nikol Švantnerovou.

Bezděková převzala korunku pro vítězku soutěže v pražském Obecním domě. Jedenadvacetiletá bruneta bude Českou republiku reprezentovat v mezinárodní soutěži Miss Universe. V současné době studuje na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Má ráda zimní sporty, tenis, věnuje se tanci.

Českou Miss World 2016 a první vicemiss je po sobotě dvaadvacetiletá Natálie Kotková z Ústí nad Labem, které při předávání cen spadla z hlavy špatně držící korunka a následně se rozbila. Titulem Česká Miss Earth 2016 a druhé vicemiss se pyšní osmnáctiletá Kristýna Kubíčková. Obě budou Česko také reprezentovat na zahraničních soutěžích.

Přímý přenos soutěže moderovali Leoš Mareš a Libor Bouček, ve dvě a půl hodinové show vystoupily například hudební skupiny Slza, No Name nebo Lake Malawi.

 

Právě se děje

Další zprávy