Nechme si děti, deportujme rasisty. Celebrity reagují na nevhodný outfit Melanie Trumpové

Magazín Magazín
27. 6. 2018 10:41
Spojené státy žily kauzou rozdělování rodin migrantů, kteří do USA přišly nelegálně. Donald Trump pod tlakem nakonec podepsal dekret, kterým spornou praxi ukončil. Manželka Donalda Trumpa Melanie však minulý týden sklidila kritiku za svůj outfit, který si oblékla na cestu do detenčního centra pro děti přistěhovalců v texaském McAllenu. Nápis na její bundě hlásal: "I really don´t care. Do U?" (v překladu "Je mi to jedno. A vám?") Outfitového vzkazu se chytla řada osobností a vymyslela a realizovala svojí verzi.

Jill Vedderová: Nám všem to není jedno

Jill Vedderová, manželka zpěváka Eddieho Veddera ze skupiny Pearl Jam, si na koncert v Miláně vzala bundu s nápisem: "Ano, nám všem to není jedno. Vám ano."

 

Právě se děje

před 33 minutami

Při nehodě dodávky na Vyškovsku se zranilo deset lidí

Deset lidí se dnes nad ránem zranilo při havárii mikrobusu u Nesovic na Vyškovsku, uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Silnice I/50, která je hlavním tahem ze Slovenska na Brno, byla přes hodinu neprůjezdná, problémy v dopravě ale nebyly. Před pátou ranní už se dalo místem projet.

Nehoda se stala okolo půl čtvrté, vozidlo mělo ukrajinskou značku. "Auto vyjelo ze silnice a převrátilo se přes střechu. Potom zůstalo stát na kolech mimo silnici v poli," uvedl Mikoška. Podle něj cestovalo v autě dvanáct lidí. "Všichni byli při našem příjezdu mimo vozidlo, nemuseli jsme nikoho vyprošťovat. Deset lidí se zranilo. Z toho bylo sedm mužů a tři ženy," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy