Nechme si děti, deportujme rasisty. Celebrity reagují na nevhodný outfit Melanie Trumpové

Magazín Magazín
27. 6. 2018 10:41
Spojené státy žily kauzou rozdělování rodin migrantů, kteří do USA přišly nelegálně. Donald Trump pod tlakem nakonec podepsal dekret, kterým spornou praxi ukončil. Manželka Donalda Trumpa Melanie však minulý týden sklidila kritiku za svůj outfit, který si oblékla na cestu do detenčního centra pro děti přistěhovalců v texaském McAllenu. Nápis na její bundě hlásal: "I really don´t care. Do U?" (v překladu "Je mi to jedno. A vám?") Outfitového vzkazu se chytla řada osobností a vymyslela a realizovala svojí verzi.

Jill Vedderová: Nám všem to není jedno

Jill Vedderová, manželka zpěváka Eddieho Veddera ze skupiny Pearl Jam, si na koncert v Miláně vzala bundu s nápisem: "Ano, nám všem to není jedno. Vám ano."

 

Právě se děje

před 2 minutami

Výjimku z nošení roušek dostanou děti do 2 let a řidiči, kteří jsou v autě sami

Zákaz vycházení bez pokrývky nosu a úst, který platí od 19. března, se nově nebude vztahovat na děti do dvou let věku a řidiče, kteří jsou v motorovém vozidle sami. Na dnešním zasedání toto usnesení schválila vláda, informoval na tiskové konferenci ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).

Podle ministra výjimka vznikla po konzultaci s odborníky. Poměrně dlouho se diskutovala smysluplnost nošení v roušky v takových případech, uvedl Vojtěch.

Zdroj: ČTK
Další zprávy