Nahý Justin Bieber láme rekordy. A hned je terčem posměchu

Magazín Magazín
9. 7. 2015 12:01
Lechtivá fotka kanadského zpěváka, kterou zveřejnil na Instagramu, aspiruje na nejoblíbenější snímek v historii této sociální sítě.
Justin Bieber
Justin Bieber | Foto: Instagram

Vaitape (Bora Bora) - Popový zpěvák Justin Bieber ví, jak na sebe strnout pozornost. Dva dny stará fotka z dovolené na Bora Bora nasbírala přes dva miliony "lajků" a aspiruje na titul nejoblíbenějšího snímku v historii Instagramu, píše zpravodajský web News.com.au.

Look

Fotka zveřejněná uživatelem Justin Bieber (@justinbieber),

K obnaženému pozadí kanadského zpěváka se na jeho instagramovém profilu vyjádřilo přes 700 tisíc lidí a bylo jen otázkou času, kdy se Bieber stane terčem posměšků a parodií.

Neunikl například pozornosti své kamarádky, americké zpěvačky Miley Cyrus. Ta na svém Instagramu sdílela jeho fotku, které zvětšila pozadí s odkazem na kypré tvary Kim Kardashian, jimiž před časem chtěla tato profesionální celebrita "zničit internet".

Bieber got back!

Fotka zveřejněná uživatelem Miley Cyrus (@mileycyrus),

Pozadu nezůstali ani vtipálci, kteří začali vytvářet a následně na Twitteru sdílet další parodie.

Snímek už během první hodiny od svého zveřejnění získal přes 700 tisíc "lajků". Řada médií ho rovněž označila jako nevhodný a varovala své čtenáře, aby články s Bieberovým pozadím nečetli v práci kvůli explicitnímu obrazovému obsahu.

Fotografii okomentoval i uznávaný historik umění Kenneth Clark. "Nahota je jeden z uměleckých žánrů, který nás spojuje se starověkým Řeckem. Dokonce i Piccaso se ve své tvorbě odkazoval k podobným archetypům," citoval ho britský deník The Guardian.

Autor historického seriálu Civilizace, který vysílá televize BBC, dokonce kontroverzního zpěváka přirovnal ke slavné renesanční soše. "Bieber vypadá zezadu jako Michelangelův David," řekl Kenneth Clark.

Nejoblíbenějším snímkem se loni podle listu The Independent stala svatební fotografie amerického rapera Kanye Westa a Kim Kardashian. Ta dosáhla hranice 2,4 milionů "lajků". Rekord z minulého roku letos zatím překonal obrázek americké televizní hvězdy Kendall Jenner, ta u své fotky získala přes 2,6 milionů červených srdíček. 

 

Právě se děje

před 52 minutami

Americká sonda úspěšně přistála na planetce Bennu

Sonda OSIRIS-REx amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) úspěšně přistála na planetce Bennu, kde se pokusila odebrat vzorky horniny. Zda byl odběr úspěšný, se uvidí až v následujících dnech, uvedla dnes agentura AP.

"Nemůžu uvěřit, že jsme to doopravdy dokázali," řekl po přistání sondy jeden ze členů týmu NASA, profesor Dante Lauretta z Arizonské univerzity. "Sonda udělala všechno, co měla."

Poté, co OSIRIS-REx poslala na Zemi potvrzení o kontaktu s asteroidem vzdáleném více než 322 milionů kilometrů, propuklo v sále nadšení. Může však trvat až týden, než bude jasné, zda a případně kolik horniny se podařilo sondě odebrat a jestli bude potřeba další pokus.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Trump předčasně ukončil rozhovor, moderátorce slíbil odvetu

Kvůli nespokojenosti s moderátorkou ukončil americký prezident Donald Trump v úterý večer (místního času) předčasně rozhovor v televizi CBS. Následně pohrozil jeho předčasným zveřejněním a novinářce oblíbeného pořadu slíbil odvetu.

Trump dva týdny před prezidentskými volbami na twitteru kritizoval rozhovor s moderátorkou Lesley Stahlovou jako "podvod" a "předpojatost". Interview má CBS odvysílat tuto neděli v rámci předvolebního speciálu pořadu "60 Minutes" (60 Minut) o republikánu Trumpovi a jeho demokratickém vyzyvateli Joe Bidenovi.

Podle zdroje deníku byla důvodem ukončení rozhovoru Trumpova spokojenost s otázkami moderátorky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy