Mimořádná zpráva

Nahý Justin Bieber láme rekordy. A hned je terčem posměchu

Magazín Magazín
9. 7. 2015 12:01
Lechtivá fotka kanadského zpěváka, kterou zveřejnil na Instagramu, aspiruje na nejoblíbenější snímek v historii této sociální sítě.
Justin Bieber
Justin Bieber | Foto: Instagram

Vaitape (Bora Bora) - Popový zpěvák Justin Bieber ví, jak na sebe strnout pozornost. Dva dny stará fotka z dovolené na Bora Bora nasbírala přes dva miliony "lajků" a aspiruje na titul nejoblíbenějšího snímku v historii Instagramu, píše zpravodajský web News.com.au.

Look

Fotka zveřejněná uživatelem Justin Bieber (@justinbieber),

K obnaženému pozadí kanadského zpěváka se na jeho instagramovém profilu vyjádřilo přes 700 tisíc lidí a bylo jen otázkou času, kdy se Bieber stane terčem posměšků a parodií.

Neunikl například pozornosti své kamarádky, americké zpěvačky Miley Cyrus. Ta na svém Instagramu sdílela jeho fotku, které zvětšila pozadí s odkazem na kypré tvary Kim Kardashian, jimiž před časem chtěla tato profesionální celebrita "zničit internet".

Bieber got back!

Fotka zveřejněná uživatelem Miley Cyrus (@mileycyrus),

Pozadu nezůstali ani vtipálci, kteří začali vytvářet a následně na Twitteru sdílet další parodie.

Snímek už během první hodiny od svého zveřejnění získal přes 700 tisíc "lajků". Řada médií ho rovněž označila jako nevhodný a varovala své čtenáře, aby články s Bieberovým pozadím nečetli v práci kvůli explicitnímu obrazovému obsahu.

Fotografii okomentoval i uznávaný historik umění Kenneth Clark. "Nahota je jeden z uměleckých žánrů, který nás spojuje se starověkým Řeckem. Dokonce i Piccaso se ve své tvorbě odkazoval k podobným archetypům," citoval ho britský deník The Guardian.

Autor historického seriálu Civilizace, který vysílá televize BBC, dokonce kontroverzního zpěváka přirovnal ke slavné renesanční soše. "Bieber vypadá zezadu jako Michelangelův David," řekl Kenneth Clark.

Nejoblíbenějším snímkem se loni podle listu The Independent stala svatební fotografie amerického rapera Kanye Westa a Kim Kardashian. Ta dosáhla hranice 2,4 milionů "lajků". Rekord z minulého roku letos zatím překonal obrázek americké televizní hvězdy Kendall Jenner, ta u své fotky získala přes 2,6 milionů červených srdíček. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Situace s Ázerbájdžánem se vyostřuje, arménský premiér chce ruské pohraničníky na hranicích

Arménský premiér Nikol Pašinjan navrhl zřídit stanoviště ruských pohraničníků podél arménsko-ázerbájdžánských hranic, kde neustávají incidenty. Uvedla to ve čtvrtek ruská agentura TASS.

"Situace podél arménsko-ázerbájdžánských hranic se nestabilizovala, nehledě na úsilí arménské vlády a mezinárodního společenství. Ázerbájdžán pokračuje v agresivní rétorice a počínání, přičemž ignoruje návrhy mezinárodního společenství na řešení vzniklé situace," řekl Pašinjan na zasedání vlády.

Ve středu se na hranicích odehrála jedna z nejintenzivnějších přestřelek, Baku následně hlásilo dva zraněné vojáky, Jerevan tři zabité a pět raněných vojáků. Týž den obě znepřátelené strany přistoupily na ruský návrh na příměří. Ve čtvrtek se ale obě strany vzájemně obvinily z nového ostřelování. Neklid na hranicích panuje od poloviny května, kdy Jerevan obvinil ázerbájdžánské vojáky ze snahy "korigovat" průběh hranice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy