reklama
 
 

Může za rozvod Pitta a Jolie herečka, která získala Českého lva? Marion Cotillardová vše odmítá

22. 9. 2016 10:31
Francouzská herečka Marion Cotillardová popřela spekulace britského listu Daily Mail, že by měla nějakou spojitost s nedávno ohlášeným rozvodem Angeliny Jolie a Brada Pitta.

Stojí za rozvodem Brada Pitta a Angeliny Jolie francouzská herečka Marion Cotillardová? Britský deník Daily Mail ve svém článku tvrdí, že si hollywoodská herečka najala na svého manžela soukromé očko a na základě jeho zjištění se rozhodla s Pittem rozvést. Měl mít totiž poměr s Marion Cotillardovou. Ta to ale odmítla.

V příspěvku na instagramu podle agentury AP napsala, že žije spokojeně ve vztahu se svým partnerem Guillaumem Canetem a že s ním očekává druhé dítě.

"Nejsem zvyklá komentovat podobné věci, ani je brát vážně, ale protože se tato situace roztáčí a ovlivňuje lidi, které miluji, musím promluvit," uvedla francouzská herečka. Potvrdila, že žije v dlouhodobém vztahu s Canetem, kterého považuje za "jediného, kterého potřebuje". Pár má spolu pětiletého syna a Cotillardová uvedla, že čekají další dítě.

Francouzská herečka v příspěvku vyjádřila naději, že Jolie a Pitt "dosáhnou usmíření v této bouřlivé době". Oznámila také, že její nynější vyjádření bude jediným komentářem, který k aféře bude mít.

Cotillardová získala v roce 2008 Oscara za ztvárnění zpěvačky Edith Piaf ve stejnojmenném filmu. Za stejnou roli získala také Českého lva, neboť se snímek natáčel v české koprodukci. Zazářila také ve snímcích Počátek nebo Na dřeň. S Pittem hraje ve filmu Spojenci, který by měl přijít do českých kin na počátku prosince.

Jolie prostřednictvím svého právníka tento týden oznámila, že požádala o rozvod s Pittem. Herečka jako příčinu rozvodu uvedla "nesmiřitelné rozpory" páru, který spolu žil 12 let a vychovává tři vlastní a tři adoptované děti.

Jednačtyřicetiletá režisérka a herečka vyplnila u právníka papíry v pondělí, do kolonky důvod rozvodu uvedla neslučitelné partnerské rozdíly. | Video: Zdeněk Bašus |  00:55

autor: ČTK | 22. 9. 2016 10:31

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama