Může za rozvod Pitta a Jolie herečka, která získala Českého lva? Marion Cotillardová vše odmítá

ČTK ČTK
22. 9. 2016 10:31
Francouzská herečka Marion Cotillardová popřela spekulace britského listu Daily Mail, že by měla nějakou spojitost s nedávno ohlášeným rozvodem Angeliny Jolie a Brada Pitta.
Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt | Foto: ČTK

Stojí za rozvodem Brada Pitta a Angeliny Jolie francouzská herečka Marion Cotillardová? Britský deník Daily Mail ve svém článku tvrdí, že si hollywoodská herečka najala na svého manžela soukromé očko a na základě jeho zjištění se rozhodla s Pittem rozvést. Měl mít totiž poměr s Marion Cotillardovou. Ta to ale odmítla.

Marion Cotillardová
Marion Cotillardová | Foto: Reuters

V příspěvku na instagramu podle agentury AP napsala, že žije spokojeně ve vztahu se svým partnerem Guillaumem Canetem a že s ním očekává druhé dítě.

"Nejsem zvyklá komentovat podobné věci, ani je brát vážně, ale protože se tato situace roztáčí a ovlivňuje lidi, které miluji, musím promluvit," uvedla francouzská herečka. Potvrdila, že žije v dlouhodobém vztahu s Canetem, kterého považuje za "jediného, kterého potřebuje". Pár má spolu pětiletého syna a Cotillardová uvedla, že čekají další dítě.

Francouzská herečka v příspěvku vyjádřila naději, že Jolie a Pitt "dosáhnou usmíření v této bouřlivé době". Oznámila také, že její nynější vyjádření bude jediným komentářem, který k aféře bude mít.

Cotillardová získala v roce 2008 Oscara za ztvárnění zpěvačky Edith Piaf ve stejnojmenném filmu. Za stejnou roli získala také Českého lva, neboť se snímek natáčel v české koprodukci. Zazářila také ve snímcích Počátek nebo Na dřeň. S Pittem hraje ve filmu Spojenci, který by měl přijít do českých kin na počátku prosince.

Jolie prostřednictvím svého právníka tento týden oznámila, že požádala o rozvod s Pittem. Herečka jako příčinu rozvodu uvedla "nesmiřitelné rozpory" páru, který spolu žil 12 let a vychovává tři vlastní a tři adoptované děti.

Jednačtyřicetiletá režisérka a herečka vyplnila u právníka papíry v pondělí, do kolonky důvod rozvodu uvedla neslučitelné partnerské rozdíly. | Video: Zdeněk Bašus
 

Právě se děje

před 48 minutami

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
před 50 minutami

USA zablokovaly přístup k desítkám zpravodajských serverů kvůli dezinformacím z Íránu

Americké ministerstvo spravedlnosti se zmocnilo zhruba 30 webových stránek, z nichž řada byla spojena s dezinformačními aktivitami Íránu. Podle agentury Reuters to uvedl nejmenovaný americký vládní činitel. Íránská státní agentura IRNA předtím oznámila, že Spojené státy zablokovaly přístup na několik zpravodajských serverů napojených na íránský stát, napsala agentura AFP.

Na stránkách se místo tradičního obsahu objevila zpráva, že se serveru zmocnily americké úřady, doplněná pečetí Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) a ministerstva obchodu. Mezi zasažené servery patří například Al-Alam, který poskytuje informace v arabštině, anglická mutace webu íránské státní televize PressTV, či server Al-Masíra, který patří jemenským povstalcům z řad Húsíů podporovaným Íránem. Výpadek postihl i několik dalších webů.

Podle agentury AP, která se rovněž odvolává na zdroj z americké vlády, je krok USA součástí rozsáhlejšího zákroku proti íránským médiím v době vyhrocených vztahů s Teheránem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy