reklama
 
 

Místo prstenů malý gril. Lidé se smějí zpěvačce Arianě Grande za chybu v tetování

31. 1. 2019 10:36
Americká zpěvačka a herečka Ariana Grande se na Instagramu pochlubila novým tetováním. Na vnitřní stranu dlaně si nechala vytetovat japonské znaky, které měly symbolizovat sedm prstenů, fanoušci ji však vyvedli z omylu s tím, že nápis ve skutečnosti v překladu znamená "malý gril na dřevěné uhlí".

Pětadvacetiletá popová hvězda příspěvek na Instagramu, kde se tetováním chlubí, již smazala. Na sociálních sítích fotka stále koluje a lidé se jejím tetovacím přešlapem baví.

"Vynechala jsem つの指, což mělo přijít mezi (znaky). Strašně to bolí a další symbol už bych nevydržela," napsala podle britského deníku The Guardian Grande pod svůj příspěvek. 

Poté, co ji lidé upozornili na to, že symboly neznamenají její hit 7 Rings (7 prstenů), ale malý japonský gril, napsala, ať ji i její gril nechají na pokoji, a nakonec příspěvek smazala. 

Jestli si zpěvačka, známá svým veganstvím, nechá tetování upravit, zatím není jasné. Ve svém původním příspěvku však uvedla, že se kůže na dlani mění rychleji než na jiných částech těla, a tudíž tetování rychle vybledne. 

Skladba 7 Rings má na YouTube již 100 milionů zhlédnutí a dostal se na přední příčky hitparády Billboard Hot 100. Nové album americké zpěvačky vychází příští týden pod názvem Thank U. 

Video: Ráda tetuju lásku, lebku na záda vám nedám, říká Duhovka

Tatéra by si mě člověk dobře vybrat, 70 procent lidí se ke mně vrací, klienti mi jsou blízcí, už při otevření dveří poznám, jestli to bude fungovat | Video: DVTV, Martin Veselovský |  19:38

autor: Magazín | 31. 1. 2019 10:36

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama