Exmilence Elvise i Kennedyho je 85 let. Striptýz tančí dál

jaz
14. 1. 2014 13:22
Annie Blanche Banks chtěla jako malá být hollywoodskou hvězdou. Nakonec si změnila jméno a stala se z ní nejslavnější tanečnice v USA, jejíž kráse podlehli Elvis Presley i John F. Kennedy.
Tempest Storm | Video:

Tempest Storm, původním jménem Annie Blanche Banks, se narodila v roce 1928 v americké Georgii a toužila se stát slavnou hollywoodskou hvězdou. Když jí bylo dvacet let, měla za sebou už dva rozvody a před sebou cestu do Hollywoodu. Kariéra herečky se ale nevyvíjela podle jejích představ.

V pár filmech sice získala roli, ovšem vždy se jednalo o striptýzové trháky jako French Peep Show, Paříž po půlnoci nebo Strip Tease Girl.

Na poli burlesky však patřila mezi uznávanou tanečnici. Díky svým přírodním vnadám a zrzavé kštici si vybudovala slibnou kariéru, během níž stihla vystupovat v nejvyhlášenějších klubech Ameriky. Svá ňadra má dokonce pojištěná na milion dolarů.

Z její přízně se údajně těšil sám John F. Kennedy a zpěvák Elvis Presley, který ale vztah záhy ukončil na doporučení svého agenta. Přesto se Tempest během života stihla čtyřikrát vdát a mít dceru. Své románky barvitě popsala v autobiografii Tempest Storm: The Lady Is a Vamp.

Práce tanečnice ji natolik naplňovala, že ani oficiální odchod do důchodu v roce 1995 nezabránil tomu, aby se na pódia zase vrátila. Dnes patří její show mezi hojně navštěvované atrakce v Las Vegas, Renu, Palm Springs nebo Miami. Dodejme, že v koncem února oslaví úctyhodných 86 let.

 

Právě se děje

Další zprávy