Michal David: Na porotcování v Hlasu se připravoval za barem

jaz
2. 3. 2014 12:07
Za pár dní bude Michal David vybírat pěvecké talenty v Hlasu Česko Slovenska, zatím si ale užívá na koncertech se svými fanoušky. Co dalšího má hitmaker v plánu?
Michal David
Michal David | Foto: Skiareál Špindlerův Mlýn

Praha - Muzikant Michal David rozjíždí tento rok řadu velkých projektů, mezi které vtěsnal i koncert ve Špindlerově Mlýně.

Hitmaker si pobyt na horách užíval, přesto přiznal, že lyžování se raději vyhýbá kvůli úrazu v mládí. I pro takové nadšence se ale v zimním areálu Hromovka najde vyžití. Kromě koncertu totiž zaskočil i na drink do nedalekého Après-ski baru, kde skončil i za barem.

"Kdybych neměl hudební talent, určitě bych se živil jako barman, nebo kuchař, nebo něco, co by bylo společné s gastro," řekl David, který už 5. března zasedne coby jeden z porotců v talentové soutěži Hlas Česko Slovenska.

Kromě toho plánuje natáčení třetího dílu divácky úspěšného filmu Discopříběh, ve kterém by se měly objevit známé tváře, mimo jiné Rudolf Hrušínský nejml. a Ladislav Potměšil. Zatím ale probíhají produkční přípravy a dojednávání partnerství, v průběhu letošního roku by se už mohlo natáčet.

V současné době také probíhají přípravy i na příští rok, kdy plánuje koncert k příležitosti svých 55. narozenin a 40 letům působením v branži.

 

Právě se děje

Další zprávy