Michal David: Na porotcování v Hlasu se připravoval za barem

jaz
2. 3. 2014 12:07
Za pár dní bude Michal David vybírat pěvecké talenty v Hlasu Česko Slovenska, zatím si ale užívá na koncertech se svými fanoušky. Co dalšího má hitmaker v plánu?
Michal David
Michal David | Foto: Skiareál Špindlerův Mlýn

Praha - Muzikant Michal David rozjíždí tento rok řadu velkých projektů, mezi které vtěsnal i koncert ve Špindlerově Mlýně.

Hitmaker si pobyt na horách užíval, přesto přiznal, že lyžování se raději vyhýbá kvůli úrazu v mládí. I pro takové nadšence se ale v zimním areálu Hromovka najde vyžití. Kromě koncertu totiž zaskočil i na drink do nedalekého Après-ski baru, kde skončil i za barem.

"Kdybych neměl hudební talent, určitě bych se živil jako barman, nebo kuchař, nebo něco, co by bylo společné s gastro," řekl David, který už 5. března zasedne coby jeden z porotců v talentové soutěži Hlas Česko Slovenska.

Kromě toho plánuje natáčení třetího dílu divácky úspěšného filmu Discopříběh, ve kterém by se měly objevit známé tváře, mimo jiné Rudolf Hrušínský nejml. a Ladislav Potměšil. Zatím ale probíhají produkční přípravy a dojednávání partnerství, v průběhu letošního roku by se už mohlo natáčet.

V současné době také probíhají přípravy i na příští rok, kdy plánuje koncert k příležitosti svých 55. narozenin a 40 letům působením v branži.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Dálnice D11 z Hradce do Jaroměře se autům otevře 17. prosince

Dokončovaný úsek dálnice D11 z Hradce Králové do Jaroměře se motoristům otevře 17. prosince. Stát bude 4,1 miliardy korun bez DPH. Jde o největší současnou stavbou na území Královéhradeckého kraje, řekl ředitel Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl. Na úseku u Smiřic se v sobotu konal den otevřených dveří.

"Za necelé tři měsíce po dálnici budou jezdit auta. Diskutujeme dnes s lidmi přípravy silnic. Je to samozřejmě trochu sebeprezentace, ale chceme ukázat, že příprava a stavba dálnice není jednoduchá," řekl Mátl.

Stavba je rozdělena na dva úseky z Hradce Králové do Smiřic a ze Smiřic do Jaroměře. Stavba trasy do Jaroměře začala v dubnu 2019, z Hradce do Smiřic se buduje od února 2019.

"My jsme dokonce zrychlili, stavba se měla otevírat až v příštím roce během průběhu léta, podařilo se nám se zhotovitelem vyjednat zkrácení lhůty o osm měsíců. Příprava dálnice trvá daleko déle, to jsou někdy i desítky let," řekl Mátl. Šest až deset let příprava podle Mátla zabere vždycky.

D11 z Prahy do Hradce Králové a na státní hranici s Polskem začal stát budovat v roce 1978 a od roku 2017 dálnice končí v Hradci Králové. Z plánovaných 154 kilometrů dálnice se jezdí zhruba po 91 km. Stavba z Hradce do Jaroměře navazuje na úsek dálnice z Hradce Králové, měří 22,4 kilometru. Vede podél současné silnice první třídy na Jaroměř a Náchod. Za Jaroměří se napojí na silnici I/37.

Zdroj: ČTK
Další zprávy