reklama
 
 

Mediální magnát Murdoch se oženil s bývalou topmodelkou a manželkou Micka Jaggera

5. 3. 2016 14:51
Rupert Murdoch si řekl své ano s bývalou modelkou již v pátek během civilního sňatku. V sobotu pak miliardář uspořádat oslavu v londýnském kostele pro rodinu a přátele. Pro čtyřiaosmdesátiletého magnáta se jedná již o čtvrtou svatbu. Jerry Hallová byla vdaná jen jednou, její manželství s Mickem Jaggerem ale bylo prohlášeno za neplatné.

Mediální magnát Rupert Murdoch oslavil v sobotu v londýnském kostele St Bride's sňatek s bývalou topmodelkou Jerry Hallovou. Civilní svatbu pár absolvoval už v pátek. Podle představitelů kostela nebyla dnešní událost církevním obřadem, ale spíše soukromou slavností.

Po dnešní ceremonii novomanželé krátce předstoupili před fotografy. Murdoch měl na sobě modrý oblek s bílou růží v klopě, nevěsta pak šaty v barvě slonoviny, do blonďatých vlasů měla vpleten závoj.

Do kostela St Bride's přišli jako hosté například irská rocková hvězda Bob Geldof, někdejší člen skupiny Rolling Stones Bill Wyman anebo herec Michael Caine, uvedla agentura DPA.

Čtyřiaosmdesátiletý Murdoch, jehož majetek odhaduje časopis Forbes na 11 miliard dolarů (zhruba 270 miliard korun), se ženil počtvrté. V roce 2013 se rozvedl se svou třetí manželkou Wendi Dengovou.

Pro devětapadesátiletou Hallovou je to první oficiální manželský svazek. V roce 1990 se sice provdala za zpěváka skupiny Rolling Stones Micka Jaggera, ale byl to hinduistický obřad na Bali. Během rozvodového řízení v roce 1999 britský soud prohlásil jejich manželství za neplatné.

autor: ČTK | 5. 3. 2016 14:51

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama