reklama
 
 

Mám nafilmováno, jak mě bije, řekla soudu manželka Johnnyho Deppa. Chce rozvod kvůli domácímu násilí

27. 5. 2016 22:15
Manželka Johnnyho Deppa v pátek obvinila herce z opakovaného domácího násilí a požádala soud, aby mu nařídil se k ní nepřibližovat. Píše to server o celebritách TMZ. Amber Heardová už v pondělí požádala o rozvod.

Třicetiletá Amber Heardová se podle serveru TMZ objevila u soudu v Los Angeles se svou právničkou a s sebou měla snímky podlitin, které jí podle ní způsobil Johnny Deppběhem jejich manželství. Na jedné fotografii má Heardová pohmožděninu kolem oka, která prý vznikla tak, že po ní dvaapadesátiletý herec minulou sobotu mrštil svůj iPhone.

Během sobotního incidentu prý herec řádil v bytě tak, že na místo přijela policie, kterou přivolala osoba, s níž Heardová zrovna telefonovala. Depp prý odešel ještě před příjezdem policistů, kteří na místě pořídili zápis. Heardová také řekla, že jí Depp nabízel za mlčení peníze, ale ona místo toho hned v pondělí požádala o rozvod. Tvrdila rovněž, že má natočené, jak ji Depp bije.

Depp se se svou nynější ženou sblížil po rozchodu s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradisovou, se kterou žil 14 let. S Heardovou se seznámil v roce 2011 při natáčení filmu Rumový deník, o rok později se pár zasnoubil a loni v únoru vzal.

Depp, známý kupříkladu z filmů Piráti z Karibiku nebo Alenka v říši divů, v minulosti již byl ženatý. V roce 1983 si vzal herečku Kori Anne Allisonovou, ale o dva roky později se pár rozvedl. Depp pak žil s herečkou Jennifer Greyovou a tři roky byl zasnouben s Winonou Ryderovou, která s ním hrála ve filmu Střihoruký Edward. Kvůli ní si nechal na paži vytetovat nápis Winona navždy. Před vztahem s Vanessou Paradisovou, s níž má dvě děti, žil čtyři roky s britskou modelkou Kate Mossovou.

Trailer k filmu Black Mass: Špinavá hra v Johnny Deppem v hlavní roli. | Video: Freeman Entertainment |  01:38

autor: ČTK | 27. 5. 2016 22:15

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama