Leonardo DiCaprio "pokec s Hillary" nakonec nebude moderovat. Údajně nemá čas

mad
22. 8. 2016 16:55
Hollywoodský herec nebude moderovat benefiční akci, která měla finančně podpořit kampaň Hillary Clintonové. DiCapriovi účast znemožňují pracovní povinnosti. Zároveň se objevily spekulace, že odřeknutí souvisí se zpronevěrou fondu, na který je údajně napojena společnost, která produkovala Vlka z Wall Street.
Leonardo DiCaprio.
Leonardo DiCaprio. | Foto: Reuters

Leonardo DiCaprio vycouval z moderování benefiční akce na financování kampaně Hillary Clintonové, která se má konat v úterý v Los Angeles, píše server Hollywood Reporter.

Akce, na níž vstupenka stojí okolo 800 tisíc korun, měla proběhnout u herce doma. Večírek se nyní odehraje v domě zpěváka Justina Timberlakea a herečky Jessicy Bielové, kteří budou večerem provázet.

V sobotu řekl časopisu People blíže nespecifikovaný zdroj, že DiCaprio akci odřekl, protože bude z pracovních důvodů až do středy v New Yorku. Příští měsíc uvede na mezinárodním filmovém festivalu dokument The Turning Point o změně klimatu na Zemi.

DiCapriovo rozhodnutí však přišlo v době, kdy je produkční společnost Red Granite Pictures, pod níž vznikl Vlk z Wall Street, údajně zapletená do třímiliardové zpronevěry. Společnost má mít finanční podíl na malajském fondu 1MDB, jehož aktiva chce americké ministerstvo spravedlnosti zabavit.

Hercův agent Shawn Sachs však odmítl, že by to mělo jakýkoliv vliv na to, že DiCaprio akci nebude moderovat. Podle Sachse by herec velmi rád událost hostoval ve svém domě a byl natolik vstřícný, že za sebe našel náhradu.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Lidé v Barmě vyšli do ulic v nových protestech proti vojenskému puči. Zadržená šéfka vlády Su Ťij stanula před soudem, vypadala zdravotně v pořádku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy