Amy Schumer si našla novou sestru. Bude jí Jennifer Lawrence

jaz
28. 8. 2015 13:19
Hollywoodská hvězda se pustila do psaní scénáře se známou komičkou. Obě herečky si okamžitě padly do oka a hodlají si také v nové komedii společně zahrát.
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence | Foto: Reuters

Los Angeles Jennifer Lawrence prozradila v rozhovoru pro New York Times, že právě pracuje na scénáři společně s Amy Schumer. Seznámily se teprve před pár měsíci a v novém filmu chtějí být sestrami.

Pětadvacetiletá hvězda akčních filmů Hunger Games se nadchla pro komediální herečku po premiéře jejího filmu Vykolejená. Jennifer Amy zkontaktovala e-mailem s tím, jak moc herečku obdivuje. "Napsala jsem jí, že nevím, jak začít, takže jsem jí jednoduše řekla, že ji miluji," řekla reportérovi z Times.

Čerstvé přátelství, které mladé herečky berou vážně, a dokonce už jezdí i na dovolenou, vyvrcholilo návrhem spolupráce na nové komedii. Ta zatím nemá žádný název, ale jak Lawrence prozradila, měla by hrát příbuznou čtyřiatřicetileté Amy Schumer.

"Hrajeme sestry," řekla. "Už jsme se psaním skoro hotové. Jde to samo, už máme kolem 100 stránek. S Amy jsme po tvůrčí stránce pro sebe jako stvořené. Je to ta nejzábavnější zkušenost mého života," říká nadšená Lawrence, která si s Amy volá každé ráno a společně scénář dolaďují.

Jennifer Lawrence rozjela svou filmovou kariéru v roce 2010 snímkem Do morku kostí, proslavila se ale až o dva roky později sérií Hunger Games, jejíž poslední část bude mít premiéru koncem roku.

Amy Schumer nemá sice tak zářný profesní životopis, zato je hlavní postavou ve své komediální show Inside Amy Schumer, která se vysílá od roku 2013. Její pořad má tři nominace na ceny Emmy. 

 

Právě se děje

před 14 minutami

Vojáci, u kterých byly prohlídky kvůli smrti Vahidulláha Chána, u Ústavního soudu neuspěli

Ústavní soud odmítl stížnosti devíti vojáků, u kterých vojenská policie loni v červenci provedla prohlídky kvůli vyšetřování smrti Afghánce Vahidulláha Chána. Stížnosti zpochybňovaly neodkladnost prohlídek i způsob jejich provedení. Někteří vojáci byli zadrženi na pracovišti, pro všechny prý prohlídky znamenaly závažnou psychickou zátěž. Soud ale podněty ve spojeném řízení odmítl, považoval je za předčasné, zjistila ČTK z usnesení.

Příslušník afghánských ozbrojených sil Chán zastřelil předloni na podzim českého psovoda Tomáše Procházku na afghánské základně Šindánd v provincii Herát. Afghánský voják byl zatčen a vzat do vazby západních sil. Vyslýchali jej Češi i Američané. Krátce poté, kdy byl vrácen afghánským jednotkám, muž zemřel. Následovalo vyšetřování na obou stranách Atlantiku.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Ukrajinský parlament schválil obchodování se zemědělskou půdou

Ukrajinští zákonodárci schválili zrušení zákazu obchodování se zemědělskou půdou. Rozhodnutí zrušit zákaz, který byl v platnosti skoro 20 let, je součástí opatření, které vyžaduje Mezinárodní měnový fond (MMF) pro uvolnění úvěru ve výši osmi miliard dolarů (asi 198 miliard Kč). Informovala o tom agentura Reuters.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dříve vyzval zákonodárce, aby zákaz zrušili. V opačném případě, by podle něj mohl Ukrajině v důsledku koronavirové krize hrozit krach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy