Amy Schumer si našla novou sestru. Bude jí Jennifer Lawrence

jaz
28. 8. 2015 13:19
Hollywoodská hvězda se pustila do psaní scénáře se známou komičkou. Obě herečky si okamžitě padly do oka a hodlají si také v nové komedii společně zahrát.
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence | Foto: Reuters

Los Angeles Jennifer Lawrence prozradila v rozhovoru pro New York Times, že právě pracuje na scénáři společně s Amy Schumer. Seznámily se teprve před pár měsíci a v novém filmu chtějí být sestrami.

Pětadvacetiletá hvězda akčních filmů Hunger Games se nadchla pro komediální herečku po premiéře jejího filmu Vykolejená. Jennifer Amy zkontaktovala e-mailem s tím, jak moc herečku obdivuje. "Napsala jsem jí, že nevím, jak začít, takže jsem jí jednoduše řekla, že ji miluji," řekla reportérovi z Times.

Čerstvé přátelství, které mladé herečky berou vážně, a dokonce už jezdí i na dovolenou, vyvrcholilo návrhem spolupráce na nové komedii. Ta zatím nemá žádný název, ale jak Lawrence prozradila, měla by hrát příbuznou čtyřiatřicetileté Amy Schumer.

"Hrajeme sestry," řekla. "Už jsme se psaním skoro hotové. Jde to samo, už máme kolem 100 stránek. S Amy jsme po tvůrčí stránce pro sebe jako stvořené. Je to ta nejzábavnější zkušenost mého života," říká nadšená Lawrence, která si s Amy volá každé ráno a společně scénář dolaďují.

Jennifer Lawrence rozjela svou filmovou kariéru v roce 2010 snímkem Do morku kostí, proslavila se ale až o dva roky později sérií Hunger Games, jejíž poslední část bude mít premiéru koncem roku.

Amy Schumer nemá sice tak zářný profesní životopis, zato je hlavní postavou ve své komediální show Inside Amy Schumer, která se vysílá od roku 2013. Její pořad má tři nominace na ceny Emmy. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při explozi bomby v Afghánistánu zahynuli nejméně tři lidé

Při koordinovaném útoku radikálů z hnutí Tálibán na policejní základnu na východě Afghánistánu zahynuli nejméně tři lidé a dalších zhruba 30 bylo zraněno. Oznámily to podle agentury Reuters místní úřady. Afghánské ministerstvo vnitra předtím informovalo o explozi výbušnin nastražených v automobilu u policejní základny.

Šéf zdravotnické služby v provincii Chóst Habíb Šáh Ansárí řekl, že do nemocnice byla dosud převezena tři těla a na 30 zraněných z řad civilistů i vojáků. Mluvčí afghánského ministerstva vnitra Tarik Aran předtím prohlásil, že explodovalo vozidlo plné výbušnin poblíž základny patřící zvláštním policejním silám a že po útoku byli zabiti nejméně čtyři útočníci. Další dva v době sdělení ještě odolávali vládním oddílům. Na místě se rozpoutala přestřelka.

Útok se odehrál v době, kdy v Kataru od září pokračují rozhovory mezi afghánskou vládou a hnutím Tálibán o budoucnosti asijské země. Rozhovory, které mají vést ke snížení napětí v Afghánistánu, zatím nepřinesly konkrétní výsledky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy