Amy Schumer si našla novou sestru. Bude jí Jennifer Lawrence

jaz
28. 8. 2015 13:19
Hollywoodská hvězda se pustila do psaní scénáře se známou komičkou. Obě herečky si okamžitě padly do oka a hodlají si také v nové komedii společně zahrát.
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence | Foto: Reuters

Los Angeles Jennifer Lawrence prozradila v rozhovoru pro New York Times, že právě pracuje na scénáři společně s Amy Schumer. Seznámily se teprve před pár měsíci a v novém filmu chtějí být sestrami.

Pětadvacetiletá hvězda akčních filmů Hunger Games se nadchla pro komediální herečku po premiéře jejího filmu Vykolejená. Jennifer Amy zkontaktovala e-mailem s tím, jak moc herečku obdivuje. "Napsala jsem jí, že nevím, jak začít, takže jsem jí jednoduše řekla, že ji miluji," řekla reportérovi z Times.

Čerstvé přátelství, které mladé herečky berou vážně, a dokonce už jezdí i na dovolenou, vyvrcholilo návrhem spolupráce na nové komedii. Ta zatím nemá žádný název, ale jak Lawrence prozradila, měla by hrát příbuznou čtyřiatřicetileté Amy Schumer.

"Hrajeme sestry," řekla. "Už jsme se psaním skoro hotové. Jde to samo, už máme kolem 100 stránek. S Amy jsme po tvůrčí stránce pro sebe jako stvořené. Je to ta nejzábavnější zkušenost mého života," říká nadšená Lawrence, která si s Amy volá každé ráno a společně scénář dolaďují.

Jennifer Lawrence rozjela svou filmovou kariéru v roce 2010 snímkem Do morku kostí, proslavila se ale až o dva roky později sérií Hunger Games, jejíž poslední část bude mít premiéru koncem roku.

Amy Schumer nemá sice tak zářný profesní životopis, zato je hlavní postavou ve své komediální show Inside Amy Schumer, která se vysílá od roku 2013. Její pořad má tři nominace na ceny Emmy. 

 

Právě se děje

před 26 minutami

Při sebevražedném atentátu v Afghánistánu zemřelo dvacet lidí. Exploze vážně poničila nemocnici

Nejméně 20 lidí zemřelo ve čtvrtek při sebevražedném atentátu v afghánském městě Kalát, které je správním střediskem provincie Zábul na jihu země. Dalších přibližně 90 lidí utrpělo zranění, informuje agentura AP s odvoláním na místní úřady. K útoku se přihlásilo militantní hnutí Tálibán. Při explozi nákladního auta s výbušninami byla vážně poničena kalátská nemocnice. Podle Tálibánu byla cílem útoku budova patřící vládní zpravodajské službě. Agentura AP připomíná, že Afghánistán zažívá útoky ze strany Tálibánu od krachu mírových jednání se Spojenými státy téměř každý den.

Další zprávy