Královnou Instagramu je Selena Gomez. Americkou zpěvačku nepředehnala ani Kim Kardashian

pv
2. 12. 2016 15:31
Čtyřiadvacetiletá zpěvačka Selena Gomez jasně kraluje v přehledu těch "nejlajkovanějších" příspěvků na Instagramu i v počtu odběratelů. Na sociální síti ji sleduje více než 100 milionů lidí, v nejlepší desítce příspěvků za rok 2016 pak obsadila hned osm míst. Své výstavní místo si bývalá partnerka Justina Biebera udržela i přesto, že si dala od sociálních sítí letos 14týdenní pauzu.
Foto: Instagram.com/selenagomez, Koláž Aktuálně.cz

S blížícím se koncem roku se vyhlašují různé ankety. Udělují se tituly za nejlepší sportovce, filmaře i herce. V době moderních technologií však často umělce více než zisk ceny zajímá počet sledujících na sociálních sítích. Pokud by se předávala cena za královnu Instagramu, pak by si ji odnesla zpěvačka Selena Gomez.

Čtyřiadvacetiletá Američanka jasně kraluje v přehledu těch nejlajkovanějších fotek za rok 2016 i v počtu odběratelů. A své výstavní místo si bývalá partnerka Justina Biebera udržela i přesto, že si dala od sociálních sítích letos 14týdenní pauzu.

Mezi desítkou nejlepších příspěvků obsadila celkově osm míst, kdy se do ní dokázal se svou fotkou pouze dvakrát vměstnat portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Nejoblíbenějším příspěvkem za loňský rok (a za historii Instagramu) je snímek zpěvačky s lahví Coca-Coly, který vznikl v rámci reklamní kampaně pro výrobce limonád. Ten se líbil takřka šesti milionům lidí.

Číslo, jakkoliv se může zdát ohromné, je v porovnání s počtem odběratelů mladé Američanky pouhým zlomkem. Její profil sleduje více než 100 milionů fanoušků. Ve výčtu těch nejlepších ji následují další zpěvačky Taylor Swift (94 milionů), Ariana Grande (90 mil.) a Beyoncé (89 mil.). Kromě zpěvaček se mezi elitu dostaly i sestry Kardashianovy, Kim a Kendall.

Do nejlepší desítky se dokázali protlačit pouze tři muži, kromě fotbalové superstar Cristiana Ronalda a kanadského zpěváka Justina Biebera ještě bývalý wrestler Dwayne Johnson známý jako The Rock.

Pět nejlepších příspěvků na Instagramu podle počtu lajků za rok 2016:

1) 5,9 milionu

when your lyrics are on the bottle 😛 #ad

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

2) 4,2 milionu

One of my favorite nights on tour

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

3) 4 miliony

4) 3,9 milionu

74 🙏🏽❤️

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

5) 3,9 milionu

Japan

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

 

Právě se děje

před 16 minutami

Trump neuspěl. Odvolací soud je nadále pro nahlédnutí do jeho finančních záznamů

Odvolací soud ve Spojených státech zamítl ve středu žádost prezidenta Donalda Trumpa, aby se znovu zabýval rozhodnutím, které dalo za pravdu výboru Sněmovny reprezentantů. Ten žádá o nahlédnutí do prezidentových finančních záznamů. Informovala o tom ve čtvrtek agentura Reuters. Trumpův právník John Sekulow už řekl, že se proti rozhodnutí odvolá k nejvyššímu soudu USA.

Výbor pro dohled a reformu americké Sněmovny reprezentantů letos firmu Mazars LLP, která zpracovávala pro Trumpa účetnictví, vyzval, aby mu poskytla finanční záznamy prezidenta a několika jeho firem za posledních osm let. Jde o jeden z řady právních kroků, které vyhrocují konflikt mezi Sněmovnou reprezentantů, ovládanou demokraty, a Bílým domem.

Zdroj: ČTK
před 20 minutami

U Břeclavi se srazil autobus s dvěma auty, šest lidí utrpělo lehká zranění

Při nehodě autobusu, dodávky s návěsem a osobního auta u Břeclavi se ve čtvrtek před 6:00 zranilo lehce šest lidí. Pět z nich byli cestující z linkového autobusu. Silnice I/55 je v místě nehody uzavřená, policisté dopravu hned za sjezdem z dálnice D2 odklánějí na Ladnou. Kolony tam zatím nejsou.

"Dodávka vezla na návěsu domácí bazén. Náklad se rozkmital a dodávka bokem narazila do linkového autobusu, který jel v protisměru od Břeclavi na Hodonín. Do návěsu dodávky pak následně narazil ještě osobní automobil," uvedla břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy