Královnou Instagramu je Selena Gomez. Americkou zpěvačku nepředehnala ani Kim Kardashian

pv
2. 12. 2016 15:31
Čtyřiadvacetiletá zpěvačka Selena Gomez jasně kraluje v přehledu těch "nejlajkovanějších" příspěvků na Instagramu i v počtu odběratelů. Na sociální síti ji sleduje více než 100 milionů lidí, v nejlepší desítce příspěvků za rok 2016 pak obsadila hned osm míst. Své výstavní místo si bývalá partnerka Justina Biebera udržela i přesto, že si dala od sociálních sítí letos 14týdenní pauzu.
Foto: Instagram.com/selenagomez, Koláž Aktuálně.cz

S blížícím se koncem roku se vyhlašují různé ankety. Udělují se tituly za nejlepší sportovce, filmaře i herce. V době moderních technologií však často umělce více než zisk ceny zajímá počet sledujících na sociálních sítích. Pokud by se předávala cena za královnu Instagramu, pak by si ji odnesla zpěvačka Selena Gomez.

Čtyřiadvacetiletá Američanka jasně kraluje v přehledu těch nejlajkovanějších fotek za rok 2016 i v počtu odběratelů. A své výstavní místo si bývalá partnerka Justina Biebera udržela i přesto, že si dala od sociálních sítích letos 14týdenní pauzu.

Mezi desítkou nejlepších příspěvků obsadila celkově osm míst, kdy se do ní dokázal se svou fotkou pouze dvakrát vměstnat portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Nejoblíbenějším příspěvkem za loňský rok (a za historii Instagramu) je snímek zpěvačky s lahví Coca-Coly, který vznikl v rámci reklamní kampaně pro výrobce limonád. Ten se líbil takřka šesti milionům lidí.

Číslo, jakkoliv se může zdát ohromné, je v porovnání s počtem odběratelů mladé Američanky pouhým zlomkem. Její profil sleduje více než 100 milionů fanoušků. Ve výčtu těch nejlepších ji následují další zpěvačky Taylor Swift (94 milionů), Ariana Grande (90 mil.) a Beyoncé (89 mil.). Kromě zpěvaček se mezi elitu dostaly i sestry Kardashianovy, Kim a Kendall.

Do nejlepší desítky se dokázali protlačit pouze tři muži, kromě fotbalové superstar Cristiana Ronalda a kanadského zpěváka Justina Biebera ještě bývalý wrestler Dwayne Johnson známý jako The Rock.

Pět nejlepších příspěvků na Instagramu podle počtu lajků za rok 2016:

1) 5,9 milionu

when your lyrics are on the bottle 😛 #ad

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

2) 4,2 milionu

One of my favorite nights on tour

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

3) 4 miliony

4) 3,9 milionu

74 🙏🏽❤️

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

5) 3,9 milionu

Japan

Fotka zveřejněná uživatelem Selena Gomez (@selenagomez),

 

Právě se děje

před 22 minutami

Smartwings budou v případě dohody se státem financovat všichni akcionáři

Do financování záchrany letecké skupiny Smartwings se po případné dohodě se státem zapojí všichni akcionáři společnosti. Ve čtvrtek se na tom dohodla valná hromada firmy. Zároveň schválila finanční model skupiny pro letošní a příští rok. Jeho podobu firma neuvedla, vychází ovšem ze závěrů expertní komise ministerstva dopravy.

Spolumajitel a předseda představenstva společnosti Jiří Šimáně v dnešní Mladé Frontě Dnes uvedl, že firma potřebuje od státu půjčku nebo garanci za úvěr na 1,7 až dvě miliardy korun. Bez pomoci státu podle něj firma skončí.

Skupina Smartwings, pod kterou patří také České aerolinie, čelí finančním problémům kvůli propadu zájmu o cestování v důsledku koronavirové krize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy