Kim Kardashian žaluje bulvár za články o přepadení v Paříži. Odmítá, že šlo o podvod

ČTK ČTK
12. 10. 2016 10:23
Americká celebrita Kim Kardashian podala žalobu na bulvární online magazín, který napsal, že minulý týden zinscenovala vlastní přepadení, aby dostala peníze od pojišťovny.
Kim Kardashian
Kim Kardashian | Foto: Reuters

Kim Kardashian vyhlásila boj bulváru, který tvrdí, že si vymyslela přepadení v Paříži.

Hvězda televizní reality show v žalobě uvádí, že jako oběť trestného činu utrpěla další příkoří, když ji média označila za zločince, uvedla agentura AP.

Kdo je Kim Kardsahian:

Kim Kardashian
  • Proslula mimo jiné tím, že každou událost ve svém životě sdílí prostřednictvím sociálních síti.
  • Její twitterový účet je s 48,4 miliony fanoušků dvanáctý nejsledovanější.
  • Je manželskou slavného muzikanta a producenta Kanyeho Westa.

Kardashian minulý týden v Paříži přepadli dva ozbrojení muži a ukradli jí šperky za několik milionů dolarů. Web MediaTakeOut.com několik hodin na to zveřejnil článek, v němž uváděl, že manželka hudebníka Kanyeho Westa incident nahrála, násilí si vymyslela a následně podala podvodné hlášení pojišťovně.

Podle žaloby web neměl pro taková tvrzení žádné důkazy. Ve "zlomyslných článcích" bulvár údajně "vykreslil oběť zločinu jako by sama byla zločincem," citovala AP z dokumentu.

Magazín také nevyhověl žádosti Kardashian, aby texty stáhl a omluvil se za ně. Žalované médium ani jeho majitel Fred Mwangaguhunga se k postupu celebrity zatím nevyjádřili.

Kardashian se od útoku stáhla z veřejného života. Reality show, v níž vystupuje i se svými sourozenci a rodiči, se dočasně nevysílá. Mladší sestra přepadené ženy Khloe v úterý prohlásila, že Kim je z hrůzného zážitku stále otřesená.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy