Kim Kardashian žaluje bulvár za články o přepadení v Paříži. Odmítá, že šlo o podvod

ČTK ČTK
12. 10. 2016 10:23
Americká celebrita Kim Kardashian podala žalobu na bulvární online magazín, který napsal, že minulý týden zinscenovala vlastní přepadení, aby dostala peníze od pojišťovny.
Kim Kardashian
Kim Kardashian | Foto: Reuters

Kim Kardashian vyhlásila boj bulváru, který tvrdí, že si vymyslela přepadení v Paříži.

Hvězda televizní reality show v žalobě uvádí, že jako oběť trestného činu utrpěla další příkoří, když ji média označila za zločince, uvedla agentura AP.

Kdo je Kim Kardsahian:

Kim Kardashian
  • Proslula mimo jiné tím, že každou událost ve svém životě sdílí prostřednictvím sociálních síti.
  • Její twitterový účet je s 48,4 miliony fanoušků dvanáctý nejsledovanější.
  • Je manželskou slavného muzikanta a producenta Kanyeho Westa.

Kardashian minulý týden v Paříži přepadli dva ozbrojení muži a ukradli jí šperky za několik milionů dolarů. Web MediaTakeOut.com několik hodin na to zveřejnil článek, v němž uváděl, že manželka hudebníka Kanyeho Westa incident nahrála, násilí si vymyslela a následně podala podvodné hlášení pojišťovně.

Podle žaloby web neměl pro taková tvrzení žádné důkazy. Ve "zlomyslných článcích" bulvár údajně "vykreslil oběť zločinu jako by sama byla zločincem," citovala AP z dokumentu.

Magazín také nevyhověl žádosti Kardashian, aby texty stáhl a omluvil se za ně. Žalované médium ani jeho majitel Fred Mwangaguhunga se k postupu celebrity zatím nevyjádřili.

Kardashian se od útoku stáhla z veřejného života. Reality show, v níž vystupuje i se svými sourozenci a rodiči, se dočasně nevysílá. Mladší sestra přepadené ženy Khloe v úterý prohlásila, že Kim je z hrůzného zážitku stále otřesená.

 

Právě se děje

Další zprávy