reklama
 
 

Karel Gott je po operaci střev. Z nemocnice ho již propustili, čeká ho klidový režim

AKTUALIZOVÁNO 17. 2. 2017
Karel Gott Karel Gott | Foto: ČTK
Karel Gott podstoupil v pondělí 13. února operaci kvůli akutní střevní neprůchodnosti způsobené srůsty. Po operaci je sedmasedmdesátiletý zpěvák v pořádku.
Doporučujeme

Karel Gott má za sebou další operaci, kterou musel absolvovat kvůli akutní střevní neprůchodnosti. Zpěvák je v pořádku, již byl propuštěn z nemocnice.

"Pana Gotta v příštích dnech čeká klidový režim," sdělila jeho mluvčí Aneta Stolzová. Operace se uskutečnila ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, kde Gott absolvoval nedávno i onkologickou léčbu.

Podle mluvčí byl zpěvákův program pro nejbližší dny zrušen. "Dále uvidíme podle zdravotního stavu pana Gotta," uvedla.

Není tak jisté, zda se Gott zúčastní premiéry muzikálu Čas růží se svými písněmi. Premiéra se uskuteční 16. března v pražském Hudebním divadle Karlín. Gott zastává roli supervizora tohoto projektu. Má také řadu nabídek na vystoupení i na hostování na koncertech kolegů.

Na první polovinu roku Gott chystal koncert pro uzavřenou společnost v pražské Malostranské besedě, kde loni v říjnu poprvé zazpíval po léčbě nádorového onemocnění.

Fanoušci Gotta mohou vidět v novém zábavním pořadu Chart Show, jehož předtočený první díl odvysílá Nova 18. února.

Zdravotní problémy provázejí nejpopulárnějšího českého zpěváka ve zvýšené míře od roku 2015. Před dvěma lety nejdříve podstoupil operaci kvůli akutní příhodě břišní. Poté lékaři začátkem předloňského listopadu oznámili, že u Gotta diagnostikovali takzvaný Non-Hodgkinův lymfom.

autor: ČTK

reklama
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama