Kardashianovou v pařížském bytě přepadli lupiči. Mířili na ni zbraněmi, přišla o šperky za miliony

ČTK ČTK
Aktualizováno 3. 10. 2016 15:59
V pařížské luxusní rezidenci zloději přepadli a okradli americkou profesionální celebritu Kim Kardashianovou. Při ozbrojeném přepadení ji vzali šperky v hodnotě několika milionů dolarů. Přepadení se však obešlo bez zranění, Kardashianová je pouze z celého incidentu otřesena. Její manžel kvůli zprávě o přepadení své manželky přerušil koncert v New Yorku. Není jasné, zda s Kardashianovou byli v době přepadení její tříletá dcera a desetiměsíční syn.
Foto: YouTube

Paříž - Americká celebrita Kim Kardashianová čelila v noci na pondělí v pařížské rezidenci ozbrojenému přepadení. Útočníci byli převlečeni do policejních uniforem. "Je ošklivě otřesená, ale fyzicky je v pořádku," uvedla její mluvčí krátce poté, co manžel Kardashianové, zpěvák Kanye West, náhle přerušil svůj koncert v New Yorku kvůli "naléhavým rodinným důvodům".

VIDEO Kim Kardashian v klipu na energy drink
VIDEO Kim Kardashian v klipu na energy drink | Video: YouTube

Kardashianová navštívila Paříž v rámci týdne módy. "Dva ozbrojení a maskovaní muži" se vloupali do jejího pokoje a drželi ji na mušce, uvedla mluvčí. Zloději jí podle agentury Reuters ukradli šperky v hodnotě několika milionů dolarů. Podle policie byla Kardashianová oloupena, ale nezraněna.

Lupiči ji však podle informací agentury AP svázali a zamkli v koupelně, poté z místa činu odjeli na kolech.

Nejmenovaný policista později agentuře Reuters prozradil, že lupiči ukradli Američance šperky za několik milionů dolarů. Nikdo však nebyl zraněn. Přepadení se odehrálo okolo třetí hodiny ráno SELČ.

Policejní prefektura potvrdila, že ozbrojení útočníci Kardashianovou oloupili o šperky za několik milionů eur, ale "celková škoda se teprve vyčísluje".

Výše škody není jedinou nejasností. Podle mluvčí se přepadení odehrálo v hotelu a lupiči byli dva, podle nejmenovaného policisty bylo lupičů pět a zločin se nestal v hotelu, ale v luxusní rezidenci v centru francouzské metropole. Není ani jasné, zda s Kardashianovou byli v době přepadení její tříletá dcera a desetiměsíční syn.

V okamžiku incidentu Kanye West v New Yorku zpíval již hodinu na festivalu The Meadows, když najednou publiku oznámil, že koncert skončil, a opustil scénu s tím, že musí odejít kvůli naléhavé rodinné záležitosti.

Pro Kardashianovou to není poprvé, co v Paříži čelila problémům. V roce 2014 ji během tehdejšího týdne módy při vystupování z auta napadl Ukrajinec Vitalij Sedjuk a málem ji srazil k zemi. Sedjuk, který je výpady proti slavným osobnostem známý, Kardashianovou zaskočil v Paříži i v uplynulém týdnu, když se pokusil políbit její pozadí, uvedla televize Fox News. Ochranka však jeho počínání rychle učinila přítrž.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Na dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň byla nehoda, dálnice je znovu průjezdná

Dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň uzavřela dnes časně ráno téměř na dvě hodiny nehoda osobního vozidla a dodávky. Řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění, záchranáři ho převezli do nemocnice. Zhruba v 6:45 se dálnice otevřela v plném rozsahu

Zdroj: ČTK
Další zprávy