reklama
 
 

Jsou tady! Beyoncé porodila dvojčata, jejich jména i pohlaví zpěvačka tají

19. 6. 2017 9:34
Americké zpěvačce se narodila dvojčata. Radostnou zprávu sdělil otec Beyoncé, sama umělkyně zatím neprozradila ani pohlaví dětí, ani jejich jména.

Americké zpěvačce Beyoncé a raperovi Jay-Z se narodila dvojčata. Oznámil to zpěvaččin otec. "Jsou tady," napsal dědeček dětí na twitteru. O narození dětí už v neděli ráno informoval servis E!News.

Už ve čtvrtek zahlédly zdroje E!News Jay-Z s dcerou Blue Ivy v jedné nemocnici v oblasti Los Angeles. Pohlaví dětí ještě není známo, ale E!News uvedl, že někdo viděl do nemocnice vcházet ženu s velkou kyticí a dvěma modrými balonky. Na jednom stálo Chlapeček, na druhém Holčička.

Agent Beyoncé zatím na dotazy novinářů neodpovídá.

Pětatřicetiletá Beyoncé těhotenství ohlásila v únoru a prozradila už tehdy, že čeká dvojčata. Pozdravem na oznámení tehdy reagoval někdejší prezident Barack Obama, který patří k přátelům obou zpěváků.

Beyoncé na radu lékařů zrušila v dubnu vystoupení na hudebním festivalu v Kalifornii. Objevovala se ale dále na veřejnosti a na sociálních sítích sdílela informace o svém těhotenství.

Beyoncé i její manžel patří k nejúspěšnějším umělcům svého oboru, jejich majetek se odhaduje na miliardu dolarů.

autor: ČTK | 19. 6. 2017 9:34

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama