Jennifer Aniston se provdala, vzala si herce Therouxe

ČTK ČTK
7. 8. 2015 9:03
Herecký pár spolu chodil čtyři roky, Jennifer Aniston byla předtím šest let vdaná za Brada Pitta.
Jennifer Aniston (Screen Actors Guild Awards v Los Angeles)
Jennifer Aniston (Screen Actors Guild Awards v Los Angeles) | Foto: Reuters

Los Angeles – Americká filmová hvězda Jennifer Aniston se vdala v Los Angeles za amerického herce Justina Therouxe, píše americký tisk. Stalo se tak prý nečekaně na středeční oslavě hercových narozenin, kde pár překvapil na 70 pozvaných hostů svatebním obřadem.

Šestačtyřicetiletá Aniston a brzy čtyřiačtyřicetiletý Theroux spolu chodili čtyři roky. Pokud se zpráva potvrdí, bude to pro slavnou herečku druhé manželství. Byla manželkou herce Brada Pitta v letech 2000 až 2005, kdy tvořili jeden z nejpřitažlivějších párů Hollywoodu.

Aniston dostala začátkem roku svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Hrdinka seriálu Přátelé, z jehož ostatních protagonistů nikdo toto ocenění dosud neobdržel, to označila za "uskutečněný sen".

Theroux se představil divákům například v komediích Charlieho andílci: na plný pecky, Zoolander nebo Baxter. Hrál také v mnoha známých televizních seriálech jako např. Sex ve městě.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 minutami

Hasiči v Chrastavě zasahují u požáru průmyslového objektu

Evakuaci 100 lidí si vyžádal požár objektu v průmyslové zóně v Chrastavě u Liberce. Zatím se obešel bez zranění. Hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň požárního poplachu. Lidé v okolí by neměli otevírat okna, řekl starosta obce Michael Canov (Starostové pro Liberecký kraj). Krajský mluvčí hasičů Jakub Sucharda dodal, že na místě je chemická laboratoř z Kamenice sledující stav ovzduší.

Dobrovolná jednotka obce Cvikov sleduje tok Lužické Nisy až do obce Chotyně. Požár zasáhl výrobní halu na polyuretanové výrobky společně se sklady. "Počet zasahujících jednotek se na místě zvýšil na 21," uvedl Sucharda. Hoří v areálu pobočného závodu firmy Grupo Antolin.

Požár byl hasičům nahlášen zhruba ve 12:40. "V plamenech je budova skladu firmy vyrábějící díly do vozidel," uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová. Protože hrozí výbuch nádrže s plynem, byla podle mluvčí zastavena také železniční doprava na trati mezi Libercem a Chrastavou. Místo vlaků jezdí náhradní autobusy.

Podle Suchardy zatím nelze odhadnout, jak dlouho zásah potrvá. "Hasiči zasahují vnitřní i vnější zásahovou cestou, připravujeme zásah po střešní konstrukci," dodal. Hasiči při zásahu využívají dron a k dispozici mají i speciální hasicí zařízení z Mladé Boleslavi. "Ze Záchranného útvaru Zbiroh byl povolán dálkově ovládaný nakladač," dodal mluvčí hasičů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy