Je Johnny Depp nemocný, nebo se připravuje na roli? Fanoušky vyděsil vzhled hollywoodské hvězdy

Magazín Magazín
4. 6. 2018 10:26
Lidé na sociálních sítích spekulují, jestli vzhled Johnnyho Deppa souvisí s možnou nemocí, nebo novou rolí. Čtyřiapadesátiletý herec je momentálně na turné s kapelou Hollywood Vampires a během turné září úsměvem, rozdává autogramy a ani na pódiu nevypadal unaveně.
Johnny Depp se podepisuje fanouškům v Berlíně, 3. června 2018 | Video: Profimedia.CZ

Hollywoodský herec Johnny Depp o víkendu vzbudil mezi fanoušky obavy kvůli svému vzhledu. Poté, co se na Instagramu objevilo několika fotek z jeho turné po Evropě, se lidé na sociálních sítích začali pídit po tom, jestli je herec nemocný, nebo se chystá na novou roli.

Čtyřiapadesátiletý Depp je momentálně na turné se svou kapelou Hollywood Vampires. Fanoušci pořídili fotky hubeného a očividně unaveného herce v Moskvě, o dva dny později byl zachycen v Berlíně, jak rozdává autogramy.

Zatímco někteří lidé komentovali, že Deppa nepoznávají a vypadá nemocně, jiní se nechali slyšet, že působí šťastně a zdravě. V úvahu připadá také možnost, že se herec a kytarista chystá na novou roli.

Podle serveru Daily Dot je ale na internetové filmové databázi IMDb napsáno, že chystané filmy City of Lies a Richard Says Goodbye, ve kterých účinkuje, jsou v postprodukční fázi.

Média připomínají, že dvakrát zvolený nejvíce sexy muž na světě v posledních měsících neprochází zrovna šťastným obdobím. Jeho bývalá žena Amber Heardová jej obvinila z psychického týrání, soudí se také se svými někdejšími bodyguardy a společností, která jej zastupovala. Depp ji viní ze zpronevěry.

 

Právě se děje

Další zprávy