Robin z HIMYM prodělala během natáčení seriálu rakovinu

jaz
24. 4. 2015 12:34
Známá herečka z divácky oblíbeného seriálu Jak jsem poznal vaši matku (HIMYM) prozradila, že jí před lety diagnostikovali rakovinu vaječníků.
Cobie Smulders
Cobie Smulders | Foto: Profimedia.cz

Los Angeles – Kanadská herečka Cobie Smulders, která se proslavila v roli Robin Scherbatsky ve známém sitcomu, otevřeně promluvila o své rakovině. Lékaři jí diagnózu sdělili během natáčení třetí sezóny seriálu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother).

"Měla jsem nádory na obou vaječnících a rakovina se rozšířila do lymfatických uzlin a okolních tkání," řekla pro květnové číslo časopisu Woman´s Health s tím, že jí tehdy bylo 25 let.

Během dvou let podstoupila léčbu, během které jí lékaři odstranili rakovinovou tkáň, přičemž přišla o část vaječníků. Hrozilo, že nikdy nebude moct přirozeně otěhotnět.

Dnes třiatřicetiletá Cobie čeká se svým manželem, kterého si vzala v roce 2012, druhé dítě. Společně už vychovávají dceru Shaelyn.

"Asi nebudu mít nikdy pocit, že jsem nad rakovinou vyhrála. Už je to ale pět let a já se snažím myslet pozitivně a poučit se z toho. A pokud můžu přispět k povědomí o této nemoci, udělám to," vysvětlila důvody, proč se o svém onemocnění rozhodla veřejně promluvit.

 

Právě se děje

Další zprávy