Hromadně mě znásilnili, přiznala v Cannes Pamela Anderson

jaz
19. 5. 2014 11:30
Hvězda seriálu Pobřežní hlídka přiznala na filmovém festivalu v Cannes, že byla v dětství zneužívaná.
Pamela Andersonová
Pamela Andersonová | Foto: Reuters

Cannes Pamela Anderson v rámci projevu na setkání své charitativní organizace, která bojuje za záchranu ohrožených zvířat, veřejně přiznala traumata z mládí.

"Nyní mám pocit, že je čas odhalit některé z mých nejvíce bolestných vzpomínek," řekla Pamela na slavnostním setkání, jak informoval The Guardian.

Stovkám hostů v sále se svěřila, že ji od šesti let zneužívala její chůva. Ve 12 letech měla být znásilněná o třiadvacet let starším bratrem svého přítele.

Traumata z dětství

"Šla jsem do domu k příteli kamarádky a jeho starší bratr se nabídl, že mě naučí vrhcáby, což vedlo k masáži zad, která skončila znásilněním," svěřila se Pamela Anderson s tím, že později na střední škole zažila další znásilnění, a to skupinou spolužáků.

Šestačtyřicetiletá herečka a modelka měla poté velké problémy s důvěrou v lidi. Se svými zážitky se nesvěřila ani své matce, která pracovala jako servírka a snažila se uživit rodinu. Otec byl totiž alkoholik. Traumata z dětství ale překonala díky lásce k přírodě. Jak sama uvedla, objímání stromů a modlení se k velrybám jí zachránilo.

Pamela Anderson se proslavila v roce 1989 díky titulním stranám pánského časopisu Playboy. Následně získala role v seriálech Kutil Tim, Ženatý se závazky a následně i v Pobřežní hlídce, která ji zajistila hereckou kariéru.

V roce 1995 se provdala za muzikanta Tommyho Lee, se kterým má syny Brandona a Dylana. Kvůli fyzickému týrání ale manželství skončilo. Podruhé se vdala za rockera Kida Rocka v roce 2006, vztah ale také dlouho nevydržel.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy