Hromadně mě znásilnili, přiznala v Cannes Pamela Anderson

jaz
19. 5. 2014 11:30
Hvězda seriálu Pobřežní hlídka přiznala na filmovém festivalu v Cannes, že byla v dětství zneužívaná.
Pamela Andersonová
Pamela Andersonová | Foto: Reuters

Cannes Pamela Anderson v rámci projevu na setkání své charitativní organizace, která bojuje za záchranu ohrožených zvířat, veřejně přiznala traumata z mládí.

"Nyní mám pocit, že je čas odhalit některé z mých nejvíce bolestných vzpomínek," řekla Pamela na slavnostním setkání, jak informoval The Guardian.

Stovkám hostů v sále se svěřila, že ji od šesti let zneužívala její chůva. Ve 12 letech měla být znásilněná o třiadvacet let starším bratrem svého přítele.

Traumata z dětství

"Šla jsem do domu k příteli kamarádky a jeho starší bratr se nabídl, že mě naučí vrhcáby, což vedlo k masáži zad, která skončila znásilněním," svěřila se Pamela Anderson s tím, že později na střední škole zažila další znásilnění, a to skupinou spolužáků.

Šestačtyřicetiletá herečka a modelka měla poté velké problémy s důvěrou v lidi. Se svými zážitky se nesvěřila ani své matce, která pracovala jako servírka a snažila se uživit rodinu. Otec byl totiž alkoholik. Traumata z dětství ale překonala díky lásce k přírodě. Jak sama uvedla, objímání stromů a modlení se k velrybám jí zachránilo.

Pamela Anderson se proslavila v roce 1989 díky titulním stranám pánského časopisu Playboy. Následně získala role v seriálech Kutil Tim, Ženatý se závazky a následně i v Pobřežní hlídce, která ji zajistila hereckou kariéru.

V roce 1995 se provdala za muzikanta Tommyho Lee, se kterým má syny Brandona a Dylana. Kvůli fyzickému týrání ale manželství skončilo. Podruhé se vdala za rockera Kida Rocka v roce 2006, vztah ale také dlouho nevydržel.

 

Právě se děje

Další zprávy