Herečce hrozí za líbání na veřejnosti půl roku vězení

pej
23. 10. 2014 9:04
Policie zadržela ženu na základě anonymního telefonátu, podle kterého projevovala nepřiměřenou fyzickou náklonnost svému muži na veřejnosti. Teď herečce hrozí půl roku vězení.
Daniele Watts
Daniele Watts | Foto: Facebook Daniele Watts

Los Angeles - Americká herečka Daniele Watts, která byla před časem zadržena kvůli nevhodnému chování na veřejnosti, byla podle mluvčího losangeleského státního zastupitelství obviněna z trestného činu. Pokud ji soud uzná vinnou, hrozí ženě až půl roku vězení a pokuta jeden tisíc dolarů (necelých 22 tisíc korun), informoval zpravodajský server CNN.

Daniele Watts, známá například ze snímku Nespoutaný Django, byla před časem zadržena policejní hlídkou na základě anonymního telefonického udání. Podle svědka provozovala sex se svým manželem v zaparkovaném voze.

Daniele Watts. James Lucas
Daniele Watts. James Lucas | Foto: Facebook Daniele Watts

Rasistický motivovaný čin?!

Manželé se po incidentu obhajovali prostřednictvím sociálních sítí a zároveň si stěžovali na jednání místní policie, kterou rovněž obvinili z rasismu.

"Policie si myslela, že Daniele je prostitutka a já její klient, ptali se nás na podivné otázky,“ uvedl tehdy na Twitteru Brian James Lucas.

Policejní ředitelství se postavilo na stranu strážníků, kteří podle oficiálního vyjádření reagovali pouze na anonymní výzvu. "Při dalším šetření bylo zjištěno, že nedošlo k žádnému zločinu a oba byli následně propuštěni," stálo rovněž v policejním hlášení.

 

Právě se děje

před 30 minutami

Štetina prodloužil se Spartou smlouvu do roku 2022

Slovenský fotbalista Lukáš Štetina prodloužil smlouvu s pražskou Spartou, která by mu vypršela po této sezoně. Osmadvacetiletý obránce zůstane podle nového kontraktu na Letné do konce června 2022. Sparta o tom informovala na svém webu.

Štetina přišel do Sparty v létě 2017 z jiného pražského klubu Dukly. V prvním roce patřil k oporám a spoluhráči ho zvolili nejlepším hráčem sezony. Pak důrazný stoper ztratil místo v sestavě a spekulovalo se o jeho odchodu.

Štetina ale dostal důvěru od trenéra Václava Kotala a v posledních dvou březnových soutěžních zápasech před koronavirovou pauzou nastoupil od začátku. Za výkony proti Ostravě a Slavii byl chválen.

"Tahle smlouva je určitě zadostiučinění. To, co dělám pro fotbal, se mi vrátilo. Věřím i ve fotbalového boha a v tom mám před sebou čistý stůl," řekl Štetina v rozhovoru pro klubovou televizi.

Další zprávy