Legendární Sophia Loren poprvé v ČR. Bude volit Českou Miss

13. 3. 2014 10:55
Koncem března do Česka vůbec poprvé zavítá legendární herečka Sophia Loren. Přijala pozvání zúčastnit se slavnostního vyhlašování České Miss.
Sophia Loren
Sophia Loren | Foto: isifa.com/Getty

Během desetiletého trvání České Miss bývá pravidlem, že post čestného porotce je obsazován slavnými tvářemi. V minulosti se akce zúčastnili například Alain Delon, Ivana Trump, Jean-Claude Van Damme, Claudia Cardinale nebo v loňském roce Ornella Muti.

FOTO Česká Miss slaví 10 let. Co dělají vítězky? >>

Letošní jubilejní ročník poctí svou přítomností jeden ze sex symbol 60. let a držitelka dvou Oscarů, devětasedmdesátiletá Sophia Loren, která svou kariéru odstartovala také coby účastnice soutěže krásy.

"Je to dáma, která má co říct současným ženám bez ohledu na běh času. Je dobrým příkladem toho, jak lze s krásou a talentem celoživotně zacházet. Těším se upřímně na setkání s hvězdou večera," nechala se slyšet ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Do povědomí diváků se Sophia Loren zapsala filmy jako Horalka, manželství po italsku, Včera, dnes a zítra nebo Verdikt. Zahrála si po boku Marcella Mastroianniho, Carryho Granta, Paula Newmana, Marlona Branda a dalších.

Sophia Loren zasedne v porotě během přímého přenosu České Miss, který odvysílá TV Prima v sobotu 29. března.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 3 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy