Legendární Sophia Loren poprvé v ČR. Bude volit Českou Miss

13. 3. 2014 10:55
Koncem března do Česka vůbec poprvé zavítá legendární herečka Sophia Loren. Přijala pozvání zúčastnit se slavnostního vyhlašování České Miss.
Sophia Loren
Sophia Loren | Foto: isifa.com/Getty

Během desetiletého trvání České Miss bývá pravidlem, že post čestného porotce je obsazován slavnými tvářemi. V minulosti se akce zúčastnili například Alain Delon, Ivana Trump, Jean-Claude Van Damme, Claudia Cardinale nebo v loňském roce Ornella Muti.

FOTO Česká Miss slaví 10 let. Co dělají vítězky? >>

Letošní jubilejní ročník poctí svou přítomností jeden ze sex symbol 60. let a držitelka dvou Oscarů, devětasedmdesátiletá Sophia Loren, která svou kariéru odstartovala také coby účastnice soutěže krásy.

"Je to dáma, která má co říct současným ženám bez ohledu na běh času. Je dobrým příkladem toho, jak lze s krásou a talentem celoživotně zacházet. Těším se upřímně na setkání s hvězdou večera," nechala se slyšet ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Do povědomí diváků se Sophia Loren zapsala filmy jako Horalka, manželství po italsku, Včera, dnes a zítra nebo Verdikt. Zahrála si po boku Marcella Mastroianniho, Carryho Granta, Paula Newmana, Marlona Branda a dalších.

Sophia Loren zasedne v porotě během přímého přenosu České Miss, který odvysílá TV Prima v sobotu 29. března.

 

Právě se děje

Další zprávy