Foto: Bill Cosby odešel v poutech. Jeho oběti se po mnoha letech dočkaly

Foto: Bill Cosby odešel v poutech. Jeho oběti se po mnoha letech dočkaly
Do budovy Montgomery County Courthouse v pennsylvánském městě Norristown kráčel Bill Cosby ještě s optimismem ve tváři.
Podobně i jeho obhájce Joseph Green Jr.
O proces byl velký mediální zájem.
Na konečný rozsudek napjatě čekala nejen Andrea Constandová. (Za její zdrogování a znásilnění byl nakonec Cosby odsouzen.)
Foto: Reuters
Reuters Magazín Reuters, Magazín
25. 9. 2018 22:23
Podívejte se, jak probíhal soud s americkým komikem Billem Crosbym v pennsylvánském Norristownu. Na verdikt čekalo hned několik žen, které ho obvinily ze znásilnění.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 34 minutami

Soud na Slovensku potrestal 14 lety vězení bývalého elitního prokurátora

Soud na Slovensku uznal bývalého šéfa elitní složky prokuratury Dušana Kováčika vinným z korupce a z dalších trestných činů. Za to mu vyměřil 14 let vězení a trest propadnutí majetku. Vůči tomuto rozhodnutí soudu první instance se lze odvolat.

Kováčik je zatím nejvýše postaveným někdejším představitelem slovenské justice, který byl odsouzen, byť nepravomocně, po několika vlnách zatýkání vysokých úředníků, podnikatelů či soudců. Tato zatýkání Slovensko zažilo po loňských parlamentních volbách, které skončily porážkou do té doby vládních sociálních demokratů (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica.

Zdroj: ČTK
Další zprávy