Akrobatické duo DaeMen: Z vítězů Talentu se stali "lůzři"

ČTK / jaz
9. 6. 2014 10:00
Akrobatické duo, které vyhrálo v roce 2010 talentovou soutěž, představí svůj nový projekt na pražském festivalu Letní Letná.
DaeMen
DaeMen | Foto: Hermína

Praha – Zdeněk Moravec a Petr Horníček se díky televizní show Česko Slovensko má talent stali vyhledávanými sportovci, kteří se svými akrobatickými čísly dokážou i uživit.

Jejich život se točí kolem tréninků, představení a nového projektu Lidoskop, na který DaeMen zvou do pražského divadla Hybernia. Kabaretní vystoupení, jehož jsou součástí, se koná jen párkrát do roka.

Vystoupení, kterým nadchli porotu v Talentu.
Vystoupení, kterým nadchli porotu v Talentu. | Video: YouTube

V nejbližší době ale fanoušci mohou akrobaty vidět v show s názvem Loser(s) na festivalu Letní Letná, který se koná od 17. srpna do 2. září v Letenských sadech v Praze.

"Vedle výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Vpřed se ubírá cestou krkolomnou, trnitou. Jen záblesky radosti dávají naději, že třeba někdy dospěje k cíli a zvítězí," říkají o představení, které se bude konat druhý den festivalu.

Festival dále nabídne české soubory nového cirkusu, pohybového divadla či klaunerie, dětská představení nebo výtvarné a cirkusové dílny.

 

Právě se děje

Další zprávy