Dcera Bruce Willise obvinila fotografa ze šikany. Co se módnímu časopisu nelíbí na mé čelisti?!

jaz
9. 5. 2016 9:00
Herečka a dcera slavných hollywoodských rodičů si na sociální síti postěžovala na neprofesionalitu fotografů módního časopisu Vanity Fair, na jehož stránky se společně se svými dvěma sestrami nechala zvěčnit. Výsledný snímek totiž naprosto nekorespondoval s tím, jak ve skutečnosti herečka vypadá. Po jejích výrazných čelistech, kvůli kterým v minulosti dost trpěla, není na snímku ani památky. Herečka to bere jako snahu časopisu udělat z ní něco, co vlastně není. Fotografové ale nařčení odmítají a zúžení jejího obličeje přisuzují technice focení.
Foto: Instagram / Rumer Willis

Rumer Willis obvinila na svém Instagramu fotografy časopisu Vanity Fair ze šikany, protože upravili její snímek ve photoshopu. Herečka a dcera Demi Moore a Bruce Willise je známá svou výrazně širokou dolní čelistí, na kterou je ale velmi hrdá. Proto ji nemile překvapilo, když fotografie neodpovídala skutečnosti. Informoval o tom server E! News.

"Byla bych vděčná, kdyby všichni mí přátelé a fanoušci smazali fotku. Fotograf upravil můj obličej. Zmenšil mi čelist, což považuji za velmi urážlivé, aby někdo zkoušel měnit to, jak vypadám, takhle radikálně. Líbí se mi, jak vypadám, a nehodlám podporovat nikoho, kdo to chce změnit. Ať si to uvědomuje nebo ne, je to forma šikany, kterou nestrpím," napsala k fotce na Instagramu, na které pózuje se svými mladšími sestrami Tullulah a Scout.

Rumer je na svůj vzhled velmi citlivá a z vlastní zkušenosti ví, co je to šikana. Právě proto v minulém roce napsala pro časopis Glamour o tom, čím si procházela. "Byla jsem neustále šikanovaná kvůli tomu, jak vypadám, takže jsem hodně zápasila se svým tělem," píše Rumer. "Nechtěla jsem mít žádný zadek, nechtěla jsem mít prsa. Dlouho jsem chtěla jen vypadat drobně jako hermafrodit."

Od doby, kdy měla problém s vlastním tělem, se ale herečka hodně posunula a nyní je s tím, jak vypadá, konečně spokojená. V tom ji také podporuje tisíce fanoušků na sociální síti, kteří sedmadvacetileté Rumer vyjadřují podporu.

Happy #nationalsiblingsday to these beauties. I love you my sisters.

Fotka zveřejněná uživatelem Rumer Willis (@ruelarue),

S jejím pohledem na věc ovšem nesouhlasí zmínění fotografové Vanity Fair Mark Williams a Sara Hirakawa. "Retuš na fotografii byla udělaná jen proto, aby vyřešila určité zkreslení s užitím širokoúhlého objektivu pro skupinovou fotku, nikoli kvůli změně nebo úpravě něčí tváře," řekli E! News.

"Naším záměrem bylo zachytit zvláštní pouto mezi Rumer a jejími sestrami. Je nám líto, že Rumer to cítí jinak. Doufáme, že chápe, že naším záměrem nebylo úmyslně změnit její vzhled," vysvětlili fotografové, že za zúžením čelisti stojí volba objektivu, ne zásah photoshopu.

Není problém být známý, těžší ale je stát se slavným, pozornost si dokážu užít, říká herečka Aňa Geislerová. Úspěch knihy sloupků jí překvapil. | Video: Daniela Drtinová
 

Právě se děje

Další zprávy