Dara Rolins: Hlas Česko Slovenska dělám pro peníze

PR / red
24. 1. 2014 14:11
Dara Rolins prozradila pravý důvod své účasti v další talentové soutěži a co jí vadí na svém partnerovi, rapperovi Rytmusovi.
Dara Rolins
Dara Rolins | Foto: Aktuálně.cz

Praha - "Jasně, že to jsou peníze," přiznala Dara Rolins v rozhovoru s Těžkým Pokondrem na Frekvenci 1 pravý důvod toho, proč se znovu nechala zlanařit do projektu Hlas Česko Slovenska.

Dara tak "kápla božskou", že její hlavní motivací jsou hmotné statky. A proč se v soutěži tentokrát nepotká se svým partnerem, rapperem Rytmusem? Hlavním důvodem jsou prý taky peníze, ale také to, že už neví, co nového by divákům nabídl. "Řekl, že přesvědčit by ho mohly zajímavé koruny, ale ty zas tak zajímavé nebyly, aby do toho šel."

Trable v ráji?

Dara ještě prozradila, že jí na Patrikovi vadí jeho lenost a to, že na něj není úplně spolehnutí.

Tina a Rytmus - Príbeh
Tina a Rytmus - Príbeh | Video: youtube

Ani to však nezabrání vzniku duetu, který by pro své fanoušky chtěli letos připravit. Dara se nebojí ani srovnání s úspěšnou skladbou Príbeh, který s Rytmusem nazpívala slovenská zpěvačka Tina.

"Každý očekává, že to musí být lepší, ale lepší to bude už jen v tom, že ten pocit mezi tím chlapem a ženskou bude opravdovej, protože, co si budeme vykládat, já s tím Patrikem žiju! Na rozdíl od té Tiny."

 

Právě se děje

Aktualizováno před 26 minutami

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek se ve středu vydá na svou první zahraniční cestu na Slovensko

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) se příští středu 28. dubna, týden po svém jmenování do vlády, vydá na svou první zahraniční cestu. Jak bývá u nejvyšších českých ústavních činitelů po rozpadu společné federace nepsanou tradicí, povede na Slovensko. Kulhánek to večer oznámil na twitteru po dnešním telefonátu se svým polským protějškem Zbigniewem Rauem.

Polskému ministrovi zahraničí poděkoval za slova podpory, které Rau vyjádřil České republice. "Pozval mě do Polska, kam se moc rád vydám. Na první zahraniční cestu pojedu ve středu na Slovensko a pak i do Maďarska. Spolupráce ve V4 je priorita," uvedl šéf české diplomacie.

před 40 minutami

Tenistka Siniaková ve čtvrtfinále v Istanbulu podlehla jedničce Mertensové

Česká tenistka Kateřina Siniaková si semifinále v Istanbulu nezahraje. Ve čtvrtfinále nestačila na turnajovou jedničku Elise Mertensovou z Belgie, které podlehla dvakrát 4:6.

Siniaková se sedmnáctou hráčkou světa prohrála za hodinu a 36 minut. Ve druhé sadě Češka vedla už 4:1, ale náskok neudržela a Mertensové podlehla i ve čtvrtém vzájemném utkání.

Čtyřiadvacetiletá Siniaková, které ve světovém žebříčku patří 69. místo, promarnila možnost ukončit téměř dvouleté čekání na postup do semifinále. Naposledy si v něm zahrála předloni v Bronxu, ve čtvrtfinále se představila poprvé od loňského září.

Zdroj: ČTK
Další zprávy