Čtvrté dítě Kim Kardashianové se jmenuje Žalm. Rob by byl moc obyčejný, tvrdí

Magazín Magazín
20. 5. 2019 17:58
Americké hvězdy Kanye West a Kim Kardashianová mají dalšího potomka. Čtvrté dítě, které jim porodila náhradní matka, pojmenovali Psalm West (v překladu Žalm). Modelka a televizní hvězda Kardashianová zprávu o narození dalšího člena jejich rodiny oznámila o víkendu. Manželka rapera Kanyeho Westa prozradila, že původně zamýšlela pojmenovat chlapce Rob, to jí ale nakonec nepřišlo tak zajímavé.
Kanye West a Kim Kardashianová.
Kanye West a Kim Kardashianová. | Foto: Reuters

Populární americká televizní hvězda zveřejnila fotku novorozeného dítěte na Twitteru s komentářem, že je chlapeček perfektní a podobá se roční dceři Chicago.

Kim Kardashianová, která je arménského původu, se v televizním pořadu Jimmyho Kimmela nechala slyšet, že jména pro chlapce hledala na Googlu. Protože ji ale žádné arménské nezaujalo, plánovala své další dítě pojmenovat Rob po svém bratrovi. 

"Opravdu jsem přemýšlela, že jej pojmenuji Rob po svém bratrovi. Pak jsem si ale řekla, že Rob se k North, Saint a Chicago moc nehodí," citovala ji britská BBC

Britský expert na jména Marc Hause uvedl, že Rob zní běžněji, ale všichni jeho starší sourozenci mají velmi specifická jména. Psalm, neboli Žalm je podle něj krátké, ale pěkné. Dodal však, že první jméno by nemělo odkazovat na náboženství. 

Žalm je označení pro modlitební písně ze Starého zákona. Podle Hause by náboženství mělo být soukromá věc, protože v mezinárodním kontextu může mít nepříznivý efekt. A dodal, že nejvíc se mu líbí jméno nejstarší dcery North. 

BBC připomíná, že náboženství je pro hudbu Kanyeho Westa velmi důležité a že poslední roky plní titulky médií nejen kvůli muzice. Pozadu nezůstává ani jeho manželka Kim Kardashianová, jež nedávno prohlásila, že se chce stát po vzoru svého otce právničkou.

Video: Nejodvážnější kreace Kim Kardashianové

Nekonečná vyzývavost. Kim Kardashian a její nejodvážnější kreace | Video: Reuters, Splash News
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy