Čtvrté dítě Kim Kardashianové se jmenuje Žalm. Rob by byl moc obyčejný, tvrdí

Magazín Magazín
20. 5. 2019 17:58
Americké hvězdy Kanye West a Kim Kardashianová mají dalšího potomka. Čtvrté dítě, které jim porodila náhradní matka, pojmenovali Psalm West (v překladu Žalm). Modelka a televizní hvězda Kardashianová zprávu o narození dalšího člena jejich rodiny oznámila o víkendu. Manželka rapera Kanyeho Westa prozradila, že původně zamýšlela pojmenovat chlapce Rob, to jí ale nakonec nepřišlo tak zajímavé.
Kanye West a Kim Kardashianová.
Kanye West a Kim Kardashianová. | Foto: Reuters

Populární americká televizní hvězda zveřejnila fotku novorozeného dítěte na Twitteru s komentářem, že je chlapeček perfektní a podobá se roční dceři Chicago.

Kim Kardashianová, která je arménského původu, se v televizním pořadu Jimmyho Kimmela nechala slyšet, že jména pro chlapce hledala na Googlu. Protože ji ale žádné arménské nezaujalo, plánovala své další dítě pojmenovat Rob po svém bratrovi. 

"Opravdu jsem přemýšlela, že jej pojmenuji Rob po svém bratrovi. Pak jsem si ale řekla, že Rob se k North, Saint a Chicago moc nehodí," citovala ji britská BBC

Britský expert na jména Marc Hause uvedl, že Rob zní běžněji, ale všichni jeho starší sourozenci mají velmi specifická jména. Psalm, neboli Žalm je podle něj krátké, ale pěkné. Dodal však, že první jméno by nemělo odkazovat na náboženství. 

Žalm je označení pro modlitební písně ze Starého zákona. Podle Hause by náboženství mělo být soukromá věc, protože v mezinárodním kontextu může mít nepříznivý efekt. A dodal, že nejvíc se mu líbí jméno nejstarší dcery North. 

BBC připomíná, že náboženství je pro hudbu Kanyeho Westa velmi důležité a že poslední roky plní titulky médií nejen kvůli muzice. Pozadu nezůstává ani jeho manželka Kim Kardashianová, jež nedávno prohlásila, že se chce stát po vzoru svého otce právničkou.

Video: Nejodvážnější kreace Kim Kardashianové

Nekonečná vyzývavost. Kim Kardashian a její nejodvážnější kreace | Video: Reuters, Splash News
 

Právě se děje

před 5 minutami

Lyžařka Smutná skončila v dálkovém běhu v Itálii pátá

Lyžařka Kateřina Smutná doběhla pátá v závodu seriálu Ski Classics La Venosta na 34 kilometrů. Na vítěznou Norku Astrid Slindovou ztratila česká reprezentantka čtyři a půl minuty, za třetím místem zaostala o 19 sekund. Mužský závod v Itálii vyhrál Rus Jermil Vokujev, Jan Šrail obsadil 28. místo

Už v prvním stoupání nastoupila Slindová, která si na vrchařskou prémii na 11. kilometru přivezla náskok 20 sekund. V cíli měla k dobru více než tři minuty před Švédkou Brittou Norgrenovou. Boj o třetí místo ovládla další Norka Kari Gjeitnesová.

"Během závodu jsem se necítila úplně špatně, i když trať byla dost náročná. V posledních stovkách metrů mi ale totálně odešly nohy. Cítila jsem to už včera na tréninku, když jsem jela něco rychlejšího. Myslím, že v tom sehrála roli ta vysoká nadmořská výška," uvedla v tiskové zprávě eD system Bauer Teamu Smutná, která na začátku prosince doběhla v prologu v Livignu druhá.

Seriál Ski Classics bude pokračovat po Novém roce, 11. ledna se v Rakousku pojede Kaiser Maximilian Lauf.

Zdroj: ČTK
Další zprávy