Cruisovi kvůli covidu ruply nervy. Herec na uniklé nahrávce vulgárně seřval štáb

Video Video
16. 12. 2020 15:27
Britský bulvární deník The Sun zveřejnil uniklou nahrávku z natáčení filmu Mission Impossible 7. Herec a producent Tom Cruise na ní rozčílený křičí na členy štábu, kteří porušili pravidla související s pandemií covidu-19. Film se v současnosti natáčí ve Velké Británii.
Tom Cruise pracuje na Mission Impossible 7 a 8. Navzdory koronaviru se natáčí po celém světě | Video: Reuters

"Jestli tohle uděláte ještě jednou, tak k**va končíte! To platí i pro tebe a pro tebe. A ty už to k**va nikdy nedělej!" nebere si Cruise servítky na nahrávce, kterou deník The Sun zveřejnil v úterý v podvečer.

Bulvární deník tvrdí, že Cruise vybuchl poté, co spatřil dva členy štábu u počítače ani ne metr od sebe. "Hollywood funguje dál kvůli nám. Jsme zlatý standard. Vytváříme tisíce pracovních pozici, vy hajzlové!" burcoval Cruise. "Tenhle film kvůli vám neskončí, jasný? Jestli se to bude opakovat, končíte vy!" křičel Cruise do hrobového ticha.

Šesté pokračování vysokorozpočtového filmu o agentu Ethanu Huntovi provází kvůli pandemii problémy celý rok. Natáčí se totiž hned na několika místech Evropy. Např. v Itálii muselo v únoru do karantény 12 členů štábu poté, co byli pozitivně testováni na nový typ koronaviru. Náročnost produkce znásobuje fakt, že se spolu se "sedmičkou" připravuje také Mission Impossible 8.

Cruise jako producent proto hlídá každý natáčecí den navíc. Osobně se stará o to, aby se na place dodržovala hygienická pravidla a aby se nosily roušky. Film by měl mít celosvětovou premiéru 19. listopadu příštího roku.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 22 minutami

Při střelbě na škole nedaleko Detroitu zemřeli tři student, útočník je ve vazbě

Při střeleckém útoku na střední škole v americkém státě Michigan dnes přišli o život tři studenti a dalších šest lidí utrpělo zranění. Oznámila to místní policie, která jako pachatele označila 15letého studenta. Mladík je ve vazbě, řekl podle agentury AP zástupce šerifa okresu Oakland Mike McCabe.

Dějištěm násilí byla škola Oxford High School v obci Oxford Township, což je komunita s asi 22.000 obyvateli severně od města Detroit. Policie údajného střelce zatkla přímo ve škole a zabavila pistoli.

před 1 hodinou

Lukašenko vyřeší problém s migranty na polských hranicích do konce roku, slíbil

Bělorusko se do konce roku pokusí vyřešit problém s migranty na své západní hranici, slíbil běloruský vůdce Alexandr Lukašenko v rozhovoru, který zveřejnila ruská agentura RIA Novosti. Evropská unie obviňuje Lukašenkův autoritářský režim, že migrační krizi na vnější hranici EU vytvořil v odplatě za sankce, které unie uvalila na Minsk kvůli porušování lidských práv, potlačování opozice a zfalšování loňských prezidentských voleb. Lukašenko obvinění odmítá.

Polsko a částečně i Litva od léta čelí náporu tisíců migrantů, převážně z Blízkého východu, kteří se pokoušejí překročit hranice a dostat se dále do Evropské unie, cílem je často Německo. Migrační krize se vystupňovala na podzim, Varšava se rozhodla začít stavět na hranici s Běloruskem 5,5 metru vysokou zábranu. S Lukašenkem, jehož legitimitu EU odmítla po loňských volbách uznat, minulý měsíc dvakrát telefonicky hovořila končící německá kancléřka Angela Merkelová.

"Já jí (Merkelové) rovnou řekl, že se vynasnažím vyřešit tento problém do Nového roku, protože jej nepotřebujeme. Lidé (migranti) se potloukají po Minsku a Grodnu," uvedl podle ruské agentury Lukašenko.

Bělorusko podle něj požádá uprchlíky z Blízkého východu, kteří se v zemi nacházejí legálně s turistickými vízy, aby se vrátili zpět domů, protože "humanitární koridor" vedoucí do vytouženého Německa nebude. Dodal, že do Iráku se z Běloruska už vrátila více než tisícovka běženců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy