Cruisovi kvůli covidu ruply nervy. Herec na uniklé nahrávce vulgárně seřval štáb

Video Video
16. 12. 2020 15:27
Britský bulvární deník The Sun zveřejnil uniklou nahrávku z natáčení filmu Mission Impossible 7. Herec a producent Tom Cruise na ní rozčílený křičí na členy štábu, kteří porušili pravidla související s pandemií covidu-19. Film se v současnosti natáčí ve Velké Británii.
Tom Cruise pracuje na Mission Impossible 7 a 8. Navzdory koronaviru se natáčí po celém světě | Video: Reuters

"Jestli tohle uděláte ještě jednou, tak k**va končíte! To platí i pro tebe a pro tebe. A ty už to k**va nikdy nedělej!" nebere si Cruise servítky na nahrávce, kterou deník The Sun zveřejnil v úterý v podvečer.

Bulvární deník tvrdí, že Cruise vybuchl poté, co spatřil dva členy štábu u počítače ani ne metr od sebe. "Hollywood funguje dál kvůli nám. Jsme zlatý standard. Vytváříme tisíce pracovních pozici, vy hajzlové!" burcoval Cruise. "Tenhle film kvůli vám neskončí, jasný? Jestli se to bude opakovat, končíte vy!" křičel Cruise do hrobového ticha.

Šesté pokračování vysokorozpočtového filmu o agentu Ethanu Huntovi provází kvůli pandemii problémy celý rok. Natáčí se totiž hned na několika místech Evropy. Např. v Itálii muselo v únoru do karantény 12 členů štábu poté, co byli pozitivně testováni na nový typ koronaviru. Náročnost produkce znásobuje fakt, že se spolu se "sedmičkou" připravuje také Mission Impossible 8.

Cruise jako producent proto hlídá každý natáčecí den navíc. Osobně se stará o to, aby se na place dodržovala hygienická pravidla a aby se nosily roušky. Film by měl mít celosvětovou premiéru 19. listopadu příštího roku.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Soud EU pozastavil českou žalobu kvůli neproplacené dotaci pro Agrofert, píše server

Žaloba, kterou Česko podalo na Evropskou komisi kvůli zablokované dotaci pro holding Agrofert se zatím odkládá. Napsal to server iRozhlas s odkazem na ministerstvo zahraničí. "Soudní řízení bude přerušeno až do okamžiku, kdy Evropská komise definitivně rozhodne, zda projekt, kterého se napadené rozhodnutí o pozastavení plateb týká, vyloučí z unijního financování, či nikoliv," sdělila serveru mluvčí resortu Zuzana Štíchová.

Zhruba 800 tisíc korun Brusel zatím odmítá proplatit kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). 

Zdroj: Domácí
před 48 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy